Marian Keremidský, Mgr.

místopředseda SPOZ
  • SPOZ
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,48. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

15.10.2017 14:03:23

Letošní volby přináší podivnosti a snad se nestanou fraškou

Letošní volby přináší podivnosti a snad se nestanou fraškou

Dluhopisy, Čapí hnízdo, lithium...a mnoho dalšího, co provází tuto kampaň do Sněmovny je zarážejícím prvkem těchto voleb a těch podivností je ale mnohem víc...

Navíc se objevují podivné předvolební průzkumy, kdy je osloveno vždy jen několik stovek lidí a tyto průzkumy jsou pak považovány jako názor společnosti a média tyto průzkumy citují dnes a denně, takže vytvářejí názor, kterému se přece musí věřit...
O účastech v předvolebních debatách v řadě médiích se může některým stranám také jen zdát, protože až na malé výjimky média používají právě předvolební průzkumy jako podstatné pro případnou účast politických stran v těchto debatách. Je to takové uzavřené kolečko, kdy jsou lidé masírování ze všech stran, jak a koho mají vlastně volit!
Poslední podivnost se ale stala v Jihomoravském kraji, kdy na některých místech kraje, nedostali lidé všechny volební lístky a světe div se, chyběly to poslední volební lístky. Břeclavská firma sice tvrdí, že je to jen náhoda a že se to může stát. Podotýkám, že se to nikdy nestalo, aspoň si to nepamatuji a to volím pravidelně od června 1990.
Doufám ale, že samotné hlasování příští pátek a sobotu již žádné problémy nepřinese a že z voleb, které přinášejí spoustu podivností, se nakonec nastane jedna velká fraška.

Marian Keremidský, lídr jihomoravské kandidátky Strany Práv Občanů


Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama