Martin Herman, MPA

  • ANO 2011
  • Kolín
  • kontrolní výbor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,85. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

28. 3. 2019 14:54:10

Omluví se středočeští zastupitelé STAN krajským úředníkům?

Omluví se středočeští zastupitelé STAN krajským úředníkům?

Klub středočeských zastupitelů Hnutí ANO vyzývá zastupitele za Starosty a nezávislé, aby se omluvili úředníkům středočeského krajského úřadu.

Klub středočeských zastupitelů Hnutí ANO vyzývá zastupitele za Starosty a nezávislé, aby se omluvili úředníkům středočeského krajského úřadu.

Vážený pane Rakušane, vážený pane Michalíku,

obracíme se na Vás jako na faktické lídry Starostů a nezávislých ve Středočeském kraji a jako na iniciátory řízení před Ministerstvem spravedlnosti ve věci údajné podjatosti úředníků kraje ve věci šetření okolo případného střetu zájmů premiéra Andreje Babiše. Jak vyplývá z informací zveřejněných v mediálním prostoru, byl Váš návrh podaný na Ministerstvo spravedlnosti bývalým radním Věslavem Michalíkem, doslova rozcupován. 

Podle našeho názoru byste se měli omluvit úředníkům za tento útok na jejich nezávislost i za svá nepodložená tvrzení a neslučovat politiku s výkonem státní správy. Chápeme, že vzhledem k nedostatku pozitivních témat musíte na premiéra Babiše útočit z poslaneckých, krajských i městských lavic, ale vynechte, prosím, z těchto snah úředníky krajského úřadu. Ti jsou nezávislí a nesmí se stát součástí politického boje. Podobná obvinění bez důkazů se prostě již nesmí opakovat!

Věříme, že projevíte svědomí a veřejně se úřednicím a úředníkům omluvíte.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama