Mgr. Bc. Vít Rakušan

  • STAN
  • Středočeský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,27. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

07.01.2021 20:20:00

Stát může být moderní a ke svým občanům férový

Stát může být moderní a ke svým občanům férový

Celostátní výbor hnutí STAN dnes odsouhlasil drtivou většinou hlasů předloženou podobu koaliční smlouvy s Piráty pro nadcházející parlamentní volby.


Usnesení ve znění „Celostátní výbor schvaluje koaliční smlouvu pro volby do Poslanecké sněmovny konané v roce 2021.“ odsouhlasilo 92 procent členů Celostátního výboru. 

„Vyjednávání koaliční smlouvy nebyla jednoduchá, o to větší radost mám, že se podařilo ji před našimi členy obhájit. Přesvědčivé rozhodnutí našich členů mě potěšilo. Je to důkaz, že sdílí naději otočit list v české politice. Věřím, že Piráti spolupráci potvrdí a společně nabídneme lidem vizi lepší budoucnosti naší země a přesvědčíme je konkrétními kroky, že stát může být moderní a ke svým občanům férový. Máme teď před sebou ještě spoustu práce, abychom lidi nezklamali, ale nechybí nám chuť a odhodlání,“ říká předseda hnutí STAN Vít Rakušan.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama