Mgr. Ing. Jiří Hořánek

  • ANO 2011
  • Písek
  • zastupitel města
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,25. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

19.08.2015 20:08:00

Není Oscar jako Oskar

Není Oscar jako Oskar

Americká akademie filmového umění a věd uděluje každoročně ocenění nazývané Oscar za nejlepší filmové počiny roku v několika kategoriích. Pro toto ocenění si tak v Los Angeles přijdou po červeném koberci významní herci, režiséři a producenti.

V Česku se společnost Arnika rozhodla udělovat ocenění Oskar městům a obcím, které dobře třídí odpad. Nedávno toto ocenění získalo město Písek. Sice to nebyla taková sláva jako v Americe a novináři se nepředháněli v ulovení fotografie co nejodvážnější róby známých celebrit, ale význam ocenění je značný.

Hnutí ANO v Písku má ve svém volebním programu podporu péče o životní prostředí i třídění odpadu. Proto naše aktivity napomáhají ke zlepšování kvality života ve městě. Neusneme na mediálních vavřínech a chystáme další kroky k motivaci obyvatel i návštěvníků města, aby zodpovědné chování při třídění odpadu vedlo k dalšímu snížení jeho množství a tím i úspoře nákladů na svoz.

Chceme, aby i v Písku bylo líp!

Pro více informací vizte arnika.org/sampioni-v-pisku-skvele-tridi-a-vyhazuji-o-tretinu-mene-odpadu-nez-prumerni-cesi

Jiří Hořánek, místostarosta

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout