Mgr. Jana Černochová

  • ODS
  • ministryně obrany
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,53. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

20.02.2024 21:09:00

Hledáme další způsoby, jak Ukrajině pomoci. Teď hned

Hledáme další způsoby, jak Ukrajině pomoci. Teď hned

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k financování obrany na Ukrajině.

 I dnes jsem řešila pomoc Ukrajině a diskutovala s ukrajinským ministrem obrany Rustem Umerovem o aktuálních věcech a potřebách. Ministr poděkoval za dosavadní vojenskou a politickou podporu ze strany České republiky i za výcvik vojáků a vyzdvihl pokračující dodávky vojenského materiálu i rozvíjející se spolupráci mezi ČR a Ukrajinou v oblasti obranného průmyslu.

Jednali jsme o možných dodávkách munice ze třetích zemí. Tato iniciativa Ministerstvo obrany České republiky získala v posledních dnech značnou mezinárodní pozornost. Západní země aktivně navyšují svou zbrojní produkci, nicméně tento proces nemůže přinést okamžité výsledky. Proto neustále hledáme i další způsoby, jak Ukrajině pomoci. Teď hned.

Vše je na dobré cestě.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama