Mgr. Jana Černochová

  • ODS
  • Hlavní město Praha
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,05. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

12. 7. 2020 18:19:00

Nekoncepční přístup by si armáda měla odpustit

Nekoncepční přístup by si armáda měla odpustit

Komentář na facebookovém profilu k problémům se střední vojenskou školou v Sokolově

 Je téměř zázrak, že se konečně podařilo naplnit alespoň jednu třídu pobočky Vojenské střední školy v Sokolově. Otázkou je, zda to stálo za tu energii a vynaložené prostředky. Jsem přesvědčena, že nikoliv. Stále platí, že tento nápad byl jen laciným předvolebním gestem, které nedává od začátku smysl, je předražené a nesetkává se s dostatečnou poptávkou.

Současná demografická situace naplnění vojenské třídy nahrává, protože do fáze středoškolských studií se dostávají silné ročníky. Jsem ovšem zvědavá, co nastane, až tato populační vlna přejde, a jsem skeptická k tomu, že tento projekt má budoucnost. Je to typický příklad nekoncepčního přístupu, jaký by si armáda měla odpusit.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama