Mgr. Jana Černochová

  • ODS
  • ministryně obrany
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,21. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

24.01.2022 22:14:00

Vážím si naší intenzivní spolupráce s Lotyšskem

Vážím si naší intenzivní spolupráce s Lotyšskem

Komentář na facebookovém profilu k armádní spolupráci s Lotyšskem.

 Mezi klíčové a dlouhodobé partnery České republiky v oblasti obrany rozhodně patří Lotyšsko, s kterým spolupracujeme v řadě mnohonárodních vojenských iniciativ a projektech. Zejména chci ocenit hostitelskou podporu v misi eFP, kde čeští vojáci působí od roku 2018. Pro naše vojáky jde o jedinečnou příležitost jak získávat zkušenosti v mezinárodním prostředí.

Vážím si této naší vzájemné a intenzivní spolupráce, a proto mi bylo ctí přivítat na Ministerstvo obrany České republiky lotyšského ministra obrany Artis Pabriks. Společně jsme tak mohli probrat další možnosti posílení vzájemných vazeb. Ty se nabízejí například v oblasti obranně-průmyslové spolupráce, zvládání hybridních hrozeb nebo vojenského vzdělávání.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama