Mgr. Jana Černochová

  • ODS
  • Hlavní město Praha
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,03. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

10. 11. 2019 15:40:47

Veterány nemá řešit voják? Od kdy a proč?

Veterány nemá řešit voják? Od kdy a proč?

Komentář na facebookovém profilu k personální změně organizační struktury Ministerstva obrany

V úterý a ve středu máme výbor pro obranu a budeme se ptát i na tuto nepochopitelnou a účelovou personální změnu organizační struktury MO.

Plukovník Stehlík toho udělal pro veterány a odbojáře, nejenom druhého, ale i třetího odboje, v posledních desítkách let opravdu hodně. A teď má být odejit z ministerstva, protože veterány nemá řešit voják? Od kdy a proč? Jestli mu nechtěli prodloužit závazek, měli mu to říct rovnou, ale schovávat se za organizační změnu a “zcivilnění” tohoto vojenského místa je zbabělé a podlé. A Eda Stehlík by byl blázen, když by se do takto účelového výběrového řízení přihlásil jako “civil”!

To vše se odehrává v době, kdy se na akcích na počest válečných hrdinů, odbojářů a legionářů promenují lidé s pochybnou předrevoluční a porevoluční minulostí a chováním řeznických psů - jak vůči veteránům, tak vůči všem kolem - jako je předseda Jednoty Československé obce legionářské Praha 2 Jaroslav Syrový, nebo předseda ČSBS Vodička. Ten navíc každoročně dostává miliony ze státního rozpočtu, protože se kamarádí se “správnými” lidmi. I letos má v plánu rozpočtu pro rok 2020 svoje miliónky.... Ostuda. Tohle Ministerstvu obrany léta nevadí, tohle je podle nich v pohodě a přechází to mlčením?

A erudovaný Eduard Stehlík končí, tihle lidé zůstávají. Smutný obraz dneška, 30 let od Sametové revoluce...

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama