Mgr. Jana Mračková Vildumetzová

  • ANO 2011
  • Karlovarský kraj
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,6. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

25.07.2021 12:10:00

Jsme v UNESCO, děkujeme a vážíme si důvěry

Jsme v UNESCO, děkujeme a vážíme si důvěry

Komentář na facebookovém profilu k zápisu českých lázní na seznam kulturního dědictví UNESCO

 Dvacet dlouhých let se několik evropských lázeňských měst snažilo o zápis na seznam kulturního dědictví UNESCO. Včera se tato snaha a tento cíl stal realitou a výbor pro UNESCO nominaci Great Spas of Europe definitivně schválil. Pro všechna nominovaná města je včerejšek opravdu velmi zásadním dnem. Etapa nazvaná UNESCO by ale tímto dnem rozhodně neměla skončit, ale naopak začít.

Udělali jsme nejdůležitější krok, dostali jsme obrovskou důvěru a obrovské ocenění za práci desítek, možná i stovek lidí z každého regionu. V našem případě se to týká Karlových Varů, Františkových a Mariánských Lázní, jejich současných i minulých zastupitelů, úředníků a dalších odborníků a lidí, kteří o zápis do UNESCO společnými silami usilovali. Pro ty všechny je včerejšek významným dnem.

Je třeba jim poděkovat a je třeba dále pracovat a nabídnutou důvěru si udržet a z pohledu regionu z ní vytěžit maximum. Takže ještě jednou všem děkuji za odvedenou práci a věřím, že nám elán a nadšení vydrží i do dalších měsíců a let, kdy bude nutné nadále pracovat, nadále dokazovat, že západočeský lázeňských trojúhelník do UNESCO právem a navždy patří.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama