Mgr. Jana Mračková Vildumetzová

  • ANO 2011
  • Karlovarský kraj
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,97. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

25.02.2020 7:37:00

Nový dotační program na podporu prevence proti suchu

Nový dotační program na podporu prevence proti suchu

Komentář na facebookovém profilu k opatřením proti klimatickým změnám.

Příroda, zeleň, čistý vzduch a dostatek vody, to jsou důležité věci, které je nutné všemožně chránit a pečovat o ně, abychom tak zmírnili dopady klimatických změn.

Proto náš Karlovarský kraj vyhlásil nový dotační program na podporu prevence proti suchu, zadržení vody v krajině a péče o zeleň.

Hlavním smyslem programu je podpora opatření zaměřených na hospodaření s povrchovou a podzemní vodou v krajině, posílení schopnosti zadržení vody v krajině a odbornou péči o zeleň, které povedou ke zmírnění dopadů klimatických změn na území Karlovarského kraje. V rozpočtu kraje je pro tento program vyčleněna částka 5 milionů korun a o dotaci mohou až do 29. 5. 2020 elektronicky žádat všichni kromě příspěvkových organizací a obchodních společností Karlovarského kraje a organizačních složek státu, přičemž jednotlivá žádost může být na částku max.1 milion korun. Bližší info naleznete pod tímto odkazem: ZDE

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama