Mgr. Jana Pastuchová

  • ANO 2011
  • Liberecký kraj
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,83. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

13.10.2019 22:15:00

Můj uplynulý týden se nesl v duchu sociálních služeb

Můj uplynulý týden se nesl v duchu sociálních služeb

Komentář na facebookovém profilu k uplynulému týdnu

Můj uplynulý týden byl speciální, nesl se v duchu XI. ročníku týdne sociálních služeb.

V pondělí jsem se zúčastnila v jabloneckém Spolkovém domě kulatého stolu na téma kompetence a propojování sociálních pracovníků, poskytovatelů sociálních služeb, zdravotníků, institucí a dalších pomáhajících profesí na území Jablonecka.

Ve středu bylo téma sociálních služeb a domácí péče součástí panelové diskuze na půdě Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky s názvem Dostupné zdravotnictví a jak dál?

Ve čtvrtek jsem měla ve sněmovně milou návštěvu od nás z Jablonce. Dámy ze sociálních služeb si prohlédly sněmovnu a pak na ně čekalo překvapení. Čas si na diskuzi s nimi našel nejen ministr zdravotnictví Adam Vojtěch, ale také premiér Andrej Babiš a předseda sněmovny Radek Vondráček. Díky všem zúčastněným. Byl to opravdu hezký a přínosný den!

Páteční program o sociálních službách už tolik nebyl, ale určitě stojí za zmínku. Odpoledne jsem se setkala s českou eurokomisařkou Věrou Jourovou. Jako vždy to bylo moc milé a příjemné setkání. Jsem moc pyšná na to, že ČR v EU zastupuje právě ona!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout