BIS
Co myslíte těmi dalšími kroky proti BIS? Podáte žalobu? Jde to?
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
eva41, ladahu, tomsik1, hicotea, Arnold Rimmer, Rebel Dandy, mamlas, jfav, wen, 2026, Malachyt, Jemin, Gabriela Šťastná, Kodl74, Salík, Hynes, Mezek Franta, lanomadabianca, populista, Giuseppe, sochorar



