Mgr. Libor Bláha, MBA

  • SPD
  • Vyškov
  • zastupitel města
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,49. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

17.08.2018 16:40:26

O nejdůležitějších otázkách Vyškova musí rozhodovat Vyškované

O nejdůležitějších otázkách Vyškova musí rozhodovat Vyškované

Jeden z problémů (nejen) Vyškova je v tom, že po volbách mají politici pocit, že město získali na 4 roky jako své léno a mohou si v něm dělat co chtějí. My v SPD touto cestou jít nechceme.

Jeden z problémů (nejen) Vyškova je v tom, že po volbách mají politici pocit, že město získali na 4 roky jako své léno a mohou si v něm dělat co chtějí. Bourat, stavět, kácet, sázet, rekonstruovat nebo nakupovat a to vše za peníze daňových poplatníků z Vyškova, ovšem bez ohledu na ně.


My v SPD touto cestou jít nechceme. Chceme prvky přímé demokracie přenést i na komunální úroveň a nechat o nejdůležitějších otázkách řešených ve Vyškově jeho občany hlasovat.


Jako aktuální příklad je možné uvést budovu bývalé střední zdravotnické školy. Vyškované by sami měli rozhodnout o její budoucnosti, my jen necháme příznivce varianty zbourání a novostavby i zastánce rekonstrukce představit pro a proti obou variant, a samotní Vyškované se rozhodnou jaký osud bude jednu z dominant Dědic čekat. Zastupitelé z řad SPD se pak budou tímto všelidovým hlasováním řídit


Stejně tak budeme postupovat ve všech otázkách, které jsou klíčové pro Vyškov a jeho obyvatele.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama