Jak se dá přestoupit do EFTA?
A myslíte, že lze obecně z něčeho těžit jen výhody? Já s tím, jak funguje Brusel mám taky dost problém, ale nevím, zda když vystoupíme z EU, zda to pak pro nás nebude ještě horší. Jednak ztratíme asi i dost výhod, ale taky se bojím, že by se nás řada rozhodnutí týkala i tak, jen bysme už o nich nemohli rozhodovat vůbec. Myslíte, že by to tak nebylo?
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
Odpověď
děkuji za dotaz. Dnes jsem se k vašemu dotazu rozpovídal ve videu (pasáž od 3:45) https://www.youtube.com/watch?v=yCpELJdyfLA&list=PLDa5nIFhB45HakRXPkis1B4SWsPoAhm0w&t=225
PS: Teď pro nás teprve všechno začíná a budeme na to
potřebovat posílit. Letos jsou navíc obecní volby, takže pokud se Vám líbí naše
názory a práce, můžete se k nám také přidat!
Nabízím možnost zapojení na http://svobodni.cz/registrace/. Máte pak přístup ke všem
informacím a můžete se účastnit všech akcí ve vašem okolí. Můžete také ovlivnit
naše směřování a volit budoucí kandidáty v primárkách.
S pozdravem a přáním hezkého
dne
Mgr. Libor Vondráček
vondraCzech.cz
předseda Svobodných na kandidátce SPD
Telefon: 773 940 729
„Svoboda a odpovědnost jdou spolu ruku v ruce, jinak zhynou...“



