Mgr. Miloš Malý

  • ČSSD
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,71. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

20.11.2015 9:37:44 - IvanaBe

víte že bratr pana Pelikána je velmi aktivní muslim ?

Vážený pane Malý , víte o tom, že starší bratr pana Pelikána , pan Petr Pelikán, je velmi aktivní muslim, zastupující v ČR jako konzul muslimský stát Sudán ? A že v tisku prohlašuje, že řezání hlav Američanům je banalita ? A že ho v jednom článku označují nejen za muslima, ale i za islamistu ? A ministr Pelikán teď vyhrožuje těm, kdo demonstrují proti islamizaci a bojí se atentátů !!! to je absolutní střet zájmů, pan Pelikán na pozici ministra nezastupuje občany ČR, ale dělá kroky směřující k podpoře jeho bratra , potažmo islámu v ČR !!!
Podívejte se na http://www.reflex.cz/clanek/komentare/58529/jiri-x-dolezal-islamista-v-ceske-televizi-jen-mu-urizli-hlavu-a-co-jako.html , je to tam popsáno, a jsou i další odkazy na webu na tohoto českého muslima, bratra ministra spravedlnosti... Je tu česká vláda pro české občany nebo pro islamizaci ČR ? S pozdravem Ivana Berkova

Odpověď

24.11.2015 16:02:21 - Mgr. Miloš Malý
Ze svého pohledu neposuzuji jednání pana ministra ve vazbě na jeho širší rodinu. To bychom pak museli vzít v potaz i jeho otce a jeho matku. Není za jejich jednání a vyjadřování nijak odpovědný. To musíme vzít na zřetel. Posuzuji jej jen podle jeho vlastních názorů. Bohužel jeho názor, že všichni účastníci pietního aktu při kterém byl mimo jiné přítomen prezident republiky, kteří upozorňovali na nebezpečí islámu se dopouštějí trestného činu mluví za vše. Jen mne mrzí, že jako ministr spravedlnosti nekonal ač měl. Protože pokud věděl, že se někdo konkrétní dopouští trestného činu měl to oznámit příslušnému orgánu činném v trestním řízení. Pak by se jistě dobře srovnávaly tyto činy s jinými činy, kdy na veřejnosti na prezidenta republiky byly házeny předměty, které jej mohly zranit a doposud viníci nejsou potrestáni. Orgány konající si tuto věc přehazují jako horkou bramboru.