Mgr. Richard Andrle Sylor, MBA

EU je „ekonomickým obrem, ale "politickým trpaslíkem"
  • BPP
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,99. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

29.01.2016 19:32:00

Černobílá Evropa 2045 ,,jeden z možných scénářů“

Černobílá Evropa 2045 ,,jeden z možných scénářů“

Píše se rok 2045 nepokoje na periferiích hlavních měst Evropy (Madrid, Praha, Berlín, Londýn, Paříž …..) zmítají politickou scénou a hýbou sociální společností.

Nová generace muslimské komunity sociálně izolovaná, která jsou potomky migrantů z let 2015 2016 se cítí být vyloučena ze společnosti. Nezaměstnanost, nefunkčnost sociální inkluze, nedostatek financí vede k frustraci, rabování a nepokojům. Tato frustrace se šíří napříč celou Evropou a zasahuje všechny větší evropská města. Vládní orgány zvyšuji náklady na represivní složky států. Vlna nepokojů vzrůstá také u původních ,,západních“ obyvatel Evropy a to právě s ohledem na sociální dopady, které tato vlna nepokojů sebou nese. Vysoké náklady států na represivní složky, vysoké náklady na sociální systém, zdravotní systém, vysoké daně a nefunkčnost vládních garnitur tuto situaci zvládnout vede k vlně násilí a i ze strany původních obyvatel Evropy.  Tato nová občanská válka mezi muslimskou a křesťanskou společností nezachovává kámen na kameni. Státy už nemají dostatek zdrojů na zajištění vnitřní bezpečnosti. Evropou se nese vlna násilí.

Chcete, aby to takto dopadlo?  Já ne.

Zabraňme společně neřízené migraci a vstupu radikálů na náš Evropský kontinent.  

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama