Milan Štěch

"Slušně, ale důrazně."
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,08. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

30.06.2020 5:36:00

V Humpolci se staví nový moderní objekt až pro 200 seniorů

V Humpolci se staví nový moderní objekt až pro 200 seniorů

Komentář na facebookovém profilu k návštěvě Vysočiny

V uplynulém týdnu jsem měl možnost zúčastnit se dvou významných událostí v kraji Vysočina, konkrétně otevření Domu přírody ve Žďárských vrších a položení základního kamene SeniorCentra Humpolec.

Expozice Domu přírody Žďárské vrchy, který je již 9. domem přírody v České republice bude jistě zajímavá nejen pro turisty, ale především pro studenty škol, kteří ji budou nepochybně hojně navštěvovat.

V Humpolci se staví nový moderní objekt, který zvládne posloužit více jak 200 seniorům, tato stavba vznikne za využití projektu PPP, který je založen na spolupráci veřejného a soukromého sektoru. Věřím tomu, že se podaří dodržet slib jak stavařů, tak investorů a provoz nového SeniorCentra Humpolec bude zahájen v roce 2022.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama