Občanská demokratická aliance

  • ODA
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -3. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

16.08.2018 11:52:31

ODA odstartovala volební kampaň

ODA odstartovala volební kampaň

Pod heslem KRÁSNÉ MĚSTO vstupuje ODA do komunálních voleb s cílem poctivě pracovat pro města a obce a řešit problémy lidí, kteří v nich žijí. Proto své kandidáty postavila v místech, kde jsou její členové a sympatizanti aktivní.

Občanské demokratická aliance dnes zahájila v hotelu Aquapalace Čestlice svou kampaň pro komunální volby 2018. ODA se o přízeň voličů bude ucházet ve volbách do zastupitelstev Hlavního města Prahy, MČ Praha 5, MČ Praha 6, MČ Praha 11, MČ Praha 18-Letňany, Čestlicích, Ústí nad Labem, Nymburce, Mladé Boleslavi, Karlových Varech, Králově Dvoře, Vrátu, Olomouci, Kopřivnici, Kroměříži, Hranici a Štěpánově.

„Pod heslem KRÁSNÉ MĚSTO vstupujeme do komunálních voleb s cílem poctivě pracovat pro města a obce a řešit problémy lidí, kteří v nich žijí. Proto jsme své kandidáty postavili v místech, kde jsou naši členové a sympatizanti aktivní,“ vysvětlil smysl a ambice kampaně předseda ODA a také kandidát na pražského primátora a starostu Letňan Pavel Sehnal.

„Každé město nebo obec, kde kandidujeme, má své specifické problémy, které řešíme,“ potvrzuje předseda Sehnal a připouští, že jsou témata i vize, která jsou pro všechna místa společná: „Všude se potýkají s problémy v dopravě, špatnou průjezdností a nedostatkem parkovacích kapacit, chceme nabídnout více možností pro trávení volného času. Chceme se věnovat změně prostředí a atmosféry našich měst a obcí.  Jak ve smyslu životního prostředí, tak změny urbanistiky a rozvoje města,“ dodává předseda Pavel Sehnal.

Rozum do hrsti Krásná Praho

V Praze, kde předseda Sehnal kandiduje na post primátora, má jasné představy. „Prahu by měli řídit Pražáci, zajistíme lidem práci v místě bydliště, město zprůjezdníme a zajistíme nové parkovací kapacity. Chceme Prahu jako bezpečné město, kde to žije, s větším počtem cyklostezek, hřišť a parků, ale také bez čekání u lékaře,“ vyjmenovává předseda Pavel Sehnal.


Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama