Občanská demokratická strana

  • ODS
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,2. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

11.07.2020 14:09:00

Nesouhlasíme s rozhazovačnou politikou vlády

Nesouhlasíme s rozhazovačnou politikou vlády

Usnesení Republikového sněmu ODS

 Republikový sněm ODS:
  1. Vyjadřuje velké poděkování zdravotníkům a všem dalším lidem, kteří v období epidemie čínské chřipky pracovali v první linii.
  2. Odmítá navýšení státního dluhu o půl bilionu korun, tedy 50 000 korun na každého občana. Nesouhlasíme s rozhazovačnou politikou vlády, která nemá plán a bezradně rozhazuje peníze daňových poplatníků na úkor současných, ale i budoucích generací.
  3. Podporuje poslance a senátory ODS, aby s maximálním nasazením prosazovali ekonomické plány ODS, obsažené v balíku zákonů „Záchranný kruh pro ekonomiku“ a pomohli tak postavit Česko na nohy.
  4. Oceňuje, že se daří i v opozici prosazovat program ODS – naposledy v podobě zrušení daně z nabytí nemovitosti se zachováním odpočtu úroků z hypoték.
  5. Žádá celou členskou základnu a všechny sympatizanty ODS, aby v nadcházejících volbách svou podporou přispěli ke zlepšení poměrů v celé zemi a oslabení vlivu vlády ANO, socialistů a komunistů.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama