Pavel Matějka

ZDRAVÝ ROZUM
  • BPP
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,27. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

11.05.2021 15:50:23

Paradoxy dnešní doby!

Paradoxy dnešní doby!

Eutanazie je u nás zakázaná, ale očkování bude proti Cvidu povinné?! Kdy smím a kdy nesmím a kdy nejsem a jsem svéprávný rozhodovat o svém zdraví a životě?

Paradoxy dnešní doby!

Eutanazie je u nás zakázaná, ale očkování bude proti Cvidu povinné?! Kdy smím a kdy nesmím a kdy nejsem a kdy jsem svéprávný rozhodovat o svém zdraví a životě?

Nejsem ničí loutka! Jsem hrdý Slovan a občan České republiky. Nic víc ale také nic míň!!!

Nechci žit ve společnosti, která nectí svobodu ani práva občanů.

Ve společnosti, kde se Ústava ČR, proměnila v cár bezvýznamného papíru.

V zemi, kde s cholerou, tuberkulosou, leprou, syfilisem a dalšími nemocemi, cestovat smíte a můžete, ale s corona příznaky, kam patří mimo jiné i rýma se nedostanete ani do kina!!!

Na jednu stranu jsem rád, že jsem již stár, ale i tak, začínám závidět těm, kteří již z tohoto pomateného světa odešli.

Nezávidím mladým a již vůbec ne mládí a jejich život v nesvobodě a politickém marasmu, kde prachy a prospěchářství, vyhrává boj nad zdravím, životem a rozumem!

Vím, vyrůstáte v tom a je vám od rána do noci do hlav různými médii vtloukáno, že toto je ten správný demokratický standard.

Ona stokrát ne-li tisíckrát opakovaná lež se stává bohužel, pravdou.

Ale věřte mi, že svobodněji se mi žilo za minulého režimu.

Věřte v sebe, ve svůj rozum a vzdělání, které vám usnadní se umět orientovat. Ale to již nečekejte od státu, ten se bude snažit vaše vědomosti snižovat na minimum ale je to krátkozraké a kontraproduktivní.

S nižším vzděláním se bude snižovat i úroveň státu a jeho národů až úplně zaniknou!

Nemělo by to vše být naopak? Mělo! Ale to by nám nesměli vládnout ti, kteří sami mnoho rozumu nepobrali.

Jediná a poslední šance je: Jděte k volbám a volte rozumem a srdcem. Volím SPD ale ne pro název ale pro jeho program: PŘÍMÉ VOLBY, ODPOVĚDNOST, ODVOLATELNOST, VŠEOBECNÉ CELOSTÁTNÍ ZÁVAZNÉ REFERENDUM! Budoucnost svou i nás ostatních, máš pouze ty, ve svých rukou. Váš Pavel Matějka

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama