Petr Sadovský

  • ANO 2011
  • Královéhradecký kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,71. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

10.01.2018 10:56:40 - Verba

Proč neuděláte rošádu?

Dobrý den, zajímalo by mě, zda se mezi čeny ANO najde někdo s ,,gulema", kdo by dokázal Babiše přimět, aby se u soudu očistil (když je přesvědčen o své nevinně) a mohla vzniknout vláda a skončit tohle handrokování? Ono když je obvinění premiér tak to logicky vzbuzuje nejvíce zájmu, což podle mě ve finálě škodí celé straně. Takhle je skoro půl roku od voleb a neřeší se nic jiného, než Čapí hnízdo. Poslanci ANO to v minulém volebním období nedokázali, ale teď přišlo řada nových, včetně vás, i když jak jsem včera poslouchal vaší kolegyni Malou tak pochybuji, že myslí vastní hlavou a není jen další Babišovou loutkou

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)

Odpověď

01.02.2018 14:18:33 - Petr Sadovský
 U soudu se určitě očistí o tom jsem přesvědčen. Já si myslím, že pan Babiš nic neudělal špatně, a stejnou optikou to vidí také celé naše hnutí ANO. To že máte jiný názor respektuji. Lidé očekávají, že tady bude funkční kabinet, a hlavně vláda která bude aktivně řešit jejich problémy. To se určitě povede i když vyjednávání nebudou jednoduché.