Prof. PhDr. Petr Fiala, Ph.D., LL.M.

  • ODS
  • Jihomoravský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,94. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

12. 10. 2018 16:41:00

Markéta Vaňková má mou plnou podporu

Markéta Vaňková má mou plnou podporu

Komentář na facebookovém profilu k povolební situaci v Brně

 ODS v Brně získala o 10 procentních bodů víc než v předchozích komunálních volbách, což odpovídá nárůstu kolem 143 %. Takový výsledek málokdo před volbami předpovídal.

Je zřejmé, že svůj velký podíl na tom má i jednička kandidátky Markéta Vaňková, která se v těchto dnech stala mediálním terčem. A to proto, že v rámci vyjednávání o budoucí brněnské koalici dala přednost programové blízkosti a splnění předvolebního slibu, který dala voličům - že ODS je a bude rozumnou alternativou k hnutí ANO.

V tomto ohledu má paní doktorka Vaňková mou plnou podporu a za jejím rozhodnutím stojím. Markétu Vaňkovou považuji nejen za slušného člověka, ale je to žena velmi kompetentní, schopná a jsem si jist, že bude důstojnou primátorkou města Brna.

Útoky, kterým teď musí čelit, nejsou nic jiného, než zoufalý pokus uražených politických protivníků poškodit její dobré jméno, které výrazně přispělo k úspěchu ODS v Brně.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout