TOP 09

Víc, než si myslíte
  • TOP 09
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,74. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

10. 12. 2010 16:53:28

Jan Husák zvolen předsedou Podvýboru pro elektronické komunikace a ICT průmysl

Jan Husák zvolen předsedou Podvýboru pro elektronické komunikace a ICT průmysl

Jan Husák byl 9. prosince 2010 na zasedání sněmovního hospodářského výboru zvolen předsedou Podvýboru pro elektronické komunikace a ICT průmysl.

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Jan Husák byl 9. prosince 2010 na zasedání sněmovního hospodářského výboru zvolen předsedou Podvýboru pro elektronické komunikace a ICT průmysl. „Poslanecká sněmovna zřízením tohoto podvýboru jasně deklaruje důležitost zavádění a využívání moderních informačních technologií ve společnosti, což napomůže dalšímu zlepšení konkurenceschopnosti České republiky a budování inovativní a znalostní společnosti“, zdůraznil Jan Husák. 

„Informační a komunikační technologie představují v moderním světě důležitou a nepostradatelnou součást státní, podnikatelské i soukromé sféry, zasahují do všech oblastí života, a prosto patří ke klíčovým oblastem moderního státu. Je tedy nutné vytvořit vhodný právní rámec, stanovit jasná a transparentní pravidla, aby se zamezilo jakémukoliv zneužívání,“ sdělil při svém zvolení předseda Jan Husák. Tento podvýbor byl ustaven na základě usnesení č. 49 z 6. schůze hospodářského výboru konané 11. listopadu 2010.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout