Tomio Okamura

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • SPD
  • Moravskoslezský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,92. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

14.05.2022 16:21:00

Vláda udělala z České republiky nejlepší bankomat na světě

Vláda udělala z České republiky nejlepší bankomat na světě

Komentář na facebookovém profilu k způsobu výplaty sociálních dávek uprchlíkům

 Další neuvěřitelné záběry, je to ale realita… Situace na Úřadech práce, kde Fialova vláda vyplácí dávky ukrajinským i romským nepřizpůsobivým migrantům, je už týdny neúnosná. “Dle zkušeností z posledních dní ukrajinští romští migranti po vyzvednutí dávek odjíždějí mimo město a patrně i mimo republiku,“ informoval mluvčí brněnského magistrátu Filip Poňuchálek. Vláda Petra Fialy (ODS) a ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) udělali z České republiky nejlepší bankomat na světě. Bohužel z peněz nás všech.

Upřímně lituji a zároveň držím palce všem pracovníkům Úřadů práce, protože tohle, co všechno jim v poslední době naložil nekompetentní ministr Jurečka (KDU-ČSL) za práci a bez navýšení odměn, musí být fakt psycho.

A kdy konečně ministr Rakušan přestane zatajovat, do jakých konkrétních měst a obcí umístí velké skupiny až 1500 romských migrantů, které tady chce Fialova “ukrajinská” vláda nechat? Občané z celé republiky nám zděšeně píšou, jelikož nechtějí mít v blízkosti žádné nepřizpůsobivé lidi. Za hnutí SPD říkám, že tady žádné další nepřizpůsobivé lidi nechceme! DEMISI!

Vláda Petra Fialy tento týden veřejně představila vládní strategii ohledně téměř 400 tisíc ukrajinských migrantů v ČR: “Budeme muset smazat rozdíl mezi příchozími a našimi občany. Zanedlouho se z uprchlíků stanou také čeští občané,“ uvedl v TV Prima poslanec vládní TOP09 Ondřej Kolář.

Takže noví voliči Fialovy vládní koalice, které klesá důvěra našich občanů? A jak to bude vypadat pro naše občany s dostupností zdravotní péče, pro naše děti v přetíženém školství a situací na pracovním trhu? A kdy si Fialova vláda konečně udělá čas na pomoc českým občanům se zdražováním energií, potravin, bydlení a pohonných hmot? DEMISI!

Hnutí SPD již podalo ve Sněmovně zákon na ukončení zneužívání dávek nepřizpůsobivými, ale vláda Petra Fialy tento zákon SPD minulý měsíc zamítla! Fialova vláda podporuje nepřizpůsobivé na úkor našich slušných občanů.

Plnou odpovědnost za celou situaci nese Fialova “ukrajinská” vláda.

Na rozdíl od vlády je pro SPD slušný člověk a Česká republika na 1. místě. Opakovaně vyzývám vládu ať vyřeší zdražování! Je nutné přijmout návrhy SPD na snížení daní u potravin, energií a pohonných hmot, tak jako to dělají ostatní země v Evropě, aby byly tyto položky pro občany ihned levnější! Fialova vláda ale na naše občany úplně kašle. Jestli premiér Petr Fiala a jeho vláda neumí nebo nechce vyřešit zdražování a pomáhat našim občanům, ať podá demisi! Taková vláda je k ničemu!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama