Úsvit - Národní Koalice

  • Úsvit
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,65. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

19.07.2016 13:24:00

Předsedkyně ERU Vitásková bude kandidovat za Úsvit

Předsedkyně ERU Vitásková bude kandidovat za Úsvit

Šéfka ERU Alena Vitásková dnes oznámila svoji kandidaturu do Senátu jako nezávislý kandidát za stranu Úsvit-Národní koalice. Kandidovat do podzimních voleb bude ve svém volebním obvodu Ostrava-město, kde prožila velkou část svého života.

 „Vitásková nepatří do kriminálu, ale do senátu. Vláda se solárními barony likviduje Šlachtu i Vitáskovou, aby chránila miliardy pro solárníky a toto Úsvit nebude podporovat. Cena elektřiny by mohla být o 20% levnější, každý z nás občanů dáváme 4500 Kč solárním baronům a jiným příživníkům na dotacích na takzvaných obnovitelných zdrojů energie. Je mi ctí, že za nás bude kandidovat,“ řekl na tiskové konferenci předseda stany Miroslav Lidinský.

„Jsem přesvědčena, že ZLU se nesmí ustupovat, ZLU se musíme postavit, se ZLEM se musí bojovat. Má snaha o nápravu tunelu veřejných financí byla vedením státu ignorována, stejně jako zjištění a zveřejnění majitelů některých solárních elektráren, či příjmy politiků z tohoto byznysu sahající až do pokladen politických stran. Jako úředník jsem vyčerpala všechny prostředky, jak tuto ekonomicko-energetickou, politickou mafii zastavit, uvedla předsedkyně ERU Alena Vitásková.

Předsedkyně Vitásková se jednoznačné vyjádřila i k otázce imunity: „V senátu mě nezajímá imunita, vím, že senátoři energetické lobby by mě stejně vydali, ale zajímá mě beztrestnost projevu na plénu senátu, kde může zaznít i to v čem mám mlčenlivost a co by občané ČR měli vědět.“

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama