- František Talíř (místopředseda strany) má dnes narozeniny. Gratulujeme!
- Jana Maláčová (členka strany) má dnes narozeniny. Gratulujeme!
- Jiří Šulc (člen strany) má dnes narozeniny. Gratulujeme!
- Josef Janů (člen strany) má dnes narozeniny. Gratulujeme!
- Kornélia Gottmannová (zastupitelka města Praha 9) má dnes narozeniny. Gratulujeme!
- Ladislav Chlupáč (člen strany) má dnes narozeniny. Gratulujeme!
- Petr Růžička (bez pozice ve straně) má dnes narozeniny. Gratulujeme!
- Jan Fischer (mimo zastupitelskou funkci) má dnes svátek. Gratulujeme!
- Jan Kohout (mimo zastupitelskou funkci) má dnes svátek. Gratulujeme!
- Jan Hálek (mimo zastupitelskou funkci) má dnes svátek. Gratulujeme!
- Jan Horník (člen strany) má dnes svátek. Gratulujeme!
- Jan Nádvorník (mimo zastupitelskou funkci) má dnes svátek. Gratulujeme!
- Jan Babor (mimo zastupitelskou funkci) má dnes svátek. Gratulujeme!
- Jan Bauer (poslanec Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky) má dnes svátek. Gratulujeme!
- Jan Bürgemeister (mimo zastupitelskou funkci) má dnes svátek. Gratulujeme!
- Jan Hamáček (člen strany) má dnes svátek. Gratulujeme!
- Jan Kasal (člen strany) má dnes svátek. Gratulujeme!
- Ing. Martin Dvořák vložil nový článek Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra
- JUDr. Jan Holásek, LL.M. (senátor Hradec Králové) vložil nový článek Před spojenci vypadáme jako hlupáci
- Mgr. Matěj Ondřej Havel, Ph.D. (poslanec Královéhradecký kraj) vložil nový článek Seznam priorit, se kterými se vrátíme do vlády
- Mgr. Jan Grolich (hejtman Jihomoravský kraj) vložil nový článek Kompetenční žaloba je chyba vlády
- Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch, MHA (ministr zdravotnictví) vložil nový článek Energetické nápoje nejsou limonáda
stínová vláda ČSSD
Dobrý den, co říkáte na novou stínovou vládu ČSSD? A nebyly změna tak trochu zbytečná? Podle mě tam totiž stejně ony černé ovce (např. Mládek, Dienstbier) zůstali... NA jak dlouho vlastně mají stínový ministři mandát? Když ČSSD vyhraje příští rok volby, lze to brát tak, že nám budou vládnout současní stínový ministři ČSSD?
Korupce ?
Dobrý den pane Koubík, otázka je na snadě, jaké je procento korupčníku napříč politickým spekterem. Je MUDr. Rath objetí politické manipulace ? Děkuji za odpověď.
Kandidát do EP
Dobrý den, souhlasím s názorem kolegy Koskuby, pan Dienstbier by byl vhodným kandidátem za ČSSD. Je pro mne představitelem moderního, razantního politika s jasným názorem. Co se týká Vašeho dotazu ohledně kandidátky, ta je sestavována na základě návrhů jednotlivých KVV dle Řádu voleb do Evropského parlamentu. Omlouvám se za pozdní odpověď, měl jsem
Důchodová reforma
Dobrý den, naším hlavním cílem v oblasti důchodové reformy, pokud tedy naše strana uspěje ve volbách, bude zrušit druhý penzijní pilíř a umožnit lidem návrat do průběžného systému nebo převedení uložených úspor do doplňkového penzijního spoření. Rádi bychom, aby se také ve větší míře podíleli i zaměstnavatelé na dosavadním penzijním připojištění se
Amnestie
Dobrý den, v zásadě souhlasím s amnestií jako takovou, ale ne s rozsahem této konkrétní amnestie, která se vztahuje na většinu největších hospodářských kauz u nás. Díky tomuto kroku je znehodnocena nejen práce policie, ale i možnost spravedlivého odsouzení viníků. Omlouvám se za pozdní odpověď, měl jsem technický problém s připojením na
kandidáti do EP
Podle vašeho kolegy Koskuby je v případě kandidatury Klause do EP za ODS třeba, aby ČSSD postavila silného protikandidáta-nejlépe Dienstbiera. Souhlasíte? Nebo máte nějakého svého favorita a jak se kandidáti určují? Je to na základě toho, koho vybere strana nebo je to věc každého člena ČSSD, zda se rozhodne kandidovat a co proto musí udělat?
přestavba penzijního systémy?
Doslechl jsem se o nějakých plánech na přestavbu penzijního systému, kterou prosazuje ČSSD. Můžete být prosím konkrétnější? Děkuji a přeji příjemný víkend
amnestie
Dobrý den, jako strana jste vyslovily nesouhlas s rozsahem amnestie, pro kterou se rozhodl prezident. Co si ale o ni myslíte vy osobně? A především, prý kvůli tomu chcete opět vyvolat hlasování o ne-důvěře? Prý proto, že to premiér podepsal. Ale měl jinou možnost? A kdyby to nepodepsal, byla by amnestie platná či ne. A v souvislosti s hlasováním o




