ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,35. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Václav Koubík
Václav Koubík byl položen dotaz

stínová vláda ČSSD

Dobrý den, co říkáte na novou stínovou vládu ČSSD? A nebyly změna tak trochu zbytečná? Podle mě tam totiž stejně ony černé ovce (např. Mládek, Dienstbier) zůstali... NA jak dlouho vlastně mají stínový ministři mandát? Když ČSSD vyhraje příští rok volby, lze to brát tak, že nám budou vládnout současní stínový ministři ČSSD?

Václav Koubík
Václav Koubík byl položen dotaz

Korupce ?

Dobrý den pane Koubík, otázka je na snadě, jaké je procento korupčníku napříč politickým spekterem. Je MUDr. Rath objetí politické manipulace ? Děkuji za odpověď.

Václav Koubík
Václav Koubík byl položen dotaz

kandidáti do EP

Podle vašeho kolegy Koskuby je v případě kandidatury Klause do EP za ODS třeba, aby ČSSD postavila silného protikandidáta-nejlépe Dienstbiera. Souhlasíte? Nebo máte nějakého svého favorita a jak se kandidáti určují? Je to na základě toho, koho vybere strana nebo je to věc každého člena ČSSD, zda se rozhodne kandidovat a co proto musí udělat?

Václav Koubík
Václav Koubík byl položen dotaz

přestavba penzijního systémy?

Doslechl jsem se o nějakých plánech na přestavbu penzijního systému, kterou prosazuje ČSSD. Můžete být prosím konkrétnější? Děkuji a přeji příjemný víkend

Václav Koubík
Václav Koubík byl položen dotaz

amnestie

Dobrý den, jako strana jste vyslovily nesouhlas s rozsahem amnestie, pro kterou se rozhodl prezident. Co si ale o ni myslíte vy osobně? A především, prý kvůli tomu chcete opět vyvolat hlasování o ne-důvěře? Prý proto, že to premiér podepsal. Ale měl jinou možnost? A kdyby to nepodepsal, byla by amnestie platná či ne. A v souvislosti s hlasováním o