Vítězslav Pojezný

Předseda Oblastního klubu SPD Praha 5
  • SPD
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,86. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

22. 8. 2019 9:53:08

Ústava na kusy.

Ústava na kusy.

Každý správný milovník demokracie přece musí alespoň jednou za život rozstříhat prezidentskou standartu, nebo alespoň roztrhat ústavu.

 Je to až k nevíře kolik lidí dokáže ve jménu demokracie vyřvávat "Zeman není můj prezident, já mám za prezidentku Čaputovou" a je jím jedno, že vzešel z demokratických. Je neuvěřitelné kolik lidí běhá po Praze s naší státní vlajkou  a pak se jen dívá a tleská "blbečkovi" trhající ústavu ČR. Je neuvěřitelné kolik lidí vyjde do ulic, aby si sprostě zanadávalo na ostatní a pak řeknou " VY rozdělujete společnost".  Nakonec se všichni tito milí lidé začnou zaklínat Havlem, plakat nad ohroženou demokracií, namalují srdíčka a plivnou na ty jenž s nimi nesouhlasí. Bravo pouliční demokraté.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout