prof. MUDr. Věra Adámková, CSc.

  • BPP
  • Hlavní město Praha
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,45. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

07.09.2023 14:43:47 - Jitka Požárová

Zhoršující se lékařská péče

Vážená paní poslankyně, vracím se po letech ke komunikaci s Vámi na téma asistované dobrovolné smrti.Ministr Válek má teď jiné starosti(které neumí a asi ani nechce vyřešit),proto swe ptám,jestli se něco děje v parlamentu k výše uvedenému tématu.Počínání současné vlády a ministra zdarvotnictví totiž podle mých zkušeností provádí svou "politikou"plíživě pozvolnou eutanázii. Nejsou lékaři,sestry,nejsou léky,místa v domovech pro seniory jsou jen pro "ležáky."Pečovatelská služba stále omezuje rozsah pomoci. A pokrytci budou trvdit,že je še v pořádku.

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)

Odpověď

24.05.2024 10:57:41 - prof. MUDr. Věra Adámková, CSc.
 Dobrý den, můj postoj se  k tomuto tématu nemění. Nedostatek zdravotnických pracovníků je regionálně rozdílný a někde velmi  palčivý, není dotažena  problematika zdravotně sociálního pomezí, v současné  době pořádají  kolegové několik akcí, jejich dopad, zda  MZ vezme jejich výsledky v potaz,  neumíme predikovat, tento problém prioritou vlády jistě  není.