TOP 09

Víc, než si myslíte
  • TOP 09
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,93. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

TOP 09
TOP 09 byl položen dotaz

AntiMešita o.s. - Korupce - Kusák - OLAF

Original Message ----- From: Valentin Kusák To: olaf-courrier@ec.europa.eu Sent: Tuesday, July 19, 2011 12:06 PM Subject: Suspected Fraud or Suspected Corruption Hlášení o podvodu a korupci v Zdravotnickém holdingu Královehradeckého kraje při využití dotace z EU na Krajském úřadu Královehradeckého kraje Došlo k nákupu zdravotnické techniky za

TOP 09
TOP 09 byl položen dotaz

AntiMešita o.s.-Sága Kusákova-Kapitola VI.

Sága Kusákova – Rok 1993 - Kapitola VI. Skončil jsem na PF HK. Zakládám ing. Valentin Kusák – MCM. Ježek odjíždí s suitou podnikatelů do MCM. Stále mi píšou francouzi. Začíná se o mne zajímat Američan – profesor. Profesor „Jirka se vyčůral na Sověty“. Nabídka abych dovážel z USA cigarety. Odmítám. Přesto navštívím ředitele Letiště Pardubice (1993

TOP 09
TOP 09
TOP 09
TOP 09 byl položen dotaz

nenažránci

Bylo by nejlepší aby jste si snížili platy na 30 000kč ,stejně tam nic neděláte a taky v době krize začli propuštět U SEBE!!!!, my na vás děláme, jak blbý a vy si žijete jak králové,na co tam je senát a posranecká sněmovna? na co vás musíme živit?to by bylo peněz kdyby tam tyhle nemakačenka nebyli,super

TOP 09
TOP 09 byl položen dotaz

Hlasování.

Disident Václav Havel o KSČ - ROZHODUJÍ O NÁS A BEZ NÁS ! Jaký je rozdíl mezi Vámy a bývalým ? totalitním režimem ? Hlasujte konečně pro lidi a ne pro kmotry a svá koryta !!!

TOP 09
TOP 09 vložil nový článek

Nováková (TOP 09): Zmatek v hlavě i v srdcích

Takový je výsledek argumentování politiků stávajících, i politiků, kteří se na to teprve chystají. Ti, kteří se tvorbou zákona o majetkovém vyrovnání s církvemi odpovědně zabývají již řadu let, bezmocně vyzývají, aby si lidé přečetli holá fakta.

TOP 09
TOP 09
TOP 09 vložil nový článek

Laudát (TOP 09): Politika inteligentního selhání

Brusel s napětím čeká na výsledek opakovaných voleb v Řecku. Většina Řeků chce zachovat euro, ale v neděli budou volit strany, které dovedou zemi k rychlému konci členství v eurozóně. Pokud se nestane zázrak.

TOP 09
TOP 09
TOP 09
TOP 09 byl položen dotaz

Pro p.Kalouska

proč opovrhujete slušnými lidmi?Proč ožebračujete pracující?Rušíte pracovní místa prodejem majetku,který jste vy nikdy nevlastnili.Přivádíte lidi do bídy.Když jste rozkradli,vratte.Nesouhlasím s předčasnými volbami.Přivedli jste národ na pokraj bídy,tak to napravte.Nechte si průměrnou mzdu a to jsem velkorysá a napravte škody!Možná si vás pak někdo

TOP 09
TOP 09 byl položen dotaz

státní maturity

Mohu se zeptat, zda ohledně státních maturit plánuje i možnost, že by jejich složení bylo do budoucna nějak bráno v potaz při přihlašování se na VŠ?

TOP 09
TOP 09
TOP 09
TOP 09 vložil nový článek

Gregora (TOP 09): V labyrintu reforem zdravotnictví

Občan jako pojištěnec očekává, že nezávisle na reformě bude moci nadále čerpat maximum dostupné péče, převážně bezplatně, a že bude mít volný přístup ke zdravotnickým zařízením.

TOP 09
TOP 09
TOP 09 vložil nový článek

Chalánková (TOP 09): Spotřebitelé se „soudí“ online

Jako podvedený spotřebitel už se cítil mnohý z nás. Řešení sporů mezi zákazníkem a prodejcem ale není nic příjemného, což nejednoho oklamaného odradí od toho, aby se jakkoli bránil. Pomoci spotřebitelům by v budoucnu mohlo mimosoudní vyrovnání.

TOP 09
TOP 09