Bulvár udělal vtípek se Zemanem. Oběť: Zdeněk Pohlreich

02.04.2013 7:11

Imitátor Petr Jablonský ve spolupráci s deníkem Blesk vyvedl některé známé české osobnosti z míry aprílovým žertíkem. Zavolal jim a v telefonu se představil jako prezident Miloš Zeman. Mezi nachytanými byl i šéfkuchař Zdeněk Pohlreich. Telefonát se stočil na jeho úhlavního nepřítele, kuchaře minutek, Jiřího Babicu.

Bulvár udělal vtípek se Zemanem. Oběť: Zdeněk Pohlreich
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miloš Zeman na sjezdu SPOZ
reklama

"Co pro vás mohu udělat, pane prezidente," zeptal se Pohlreich zdvořile poté, co se mu ohlásil Petr Jablonský hlasem Miloše Zemana.

"Já pro vás mám pracovní nabídku, schází mi hradní kuchař," naznačil Jablonský, ale nepochodil. "No tak já jsem strašně překvapenej, protože samozřejmě jako... Já mám svůj byznys a mám nějaké prostě podniky svoje, který musím vést, a já jako velice těžko můžu pracovat pro vás na plnej úvazek. To moje časové vytížení určitě nedovoluje," vysvětlil známý šéfkuchař.

Je to beznadějný...

"Prezident" měl ale v záloze náhradní plán. Požádal Pohlreicha, aby na Hrad tedy pouze občas docházel a pomáhal zaučit jednoho adepta. "Nějaký Babica Jiří. Neznáte ho?" zeptal se Jablonský. Zdeněk Pohlreich se totiž netají opovržením nad jeho kuchařským uměním.

"Jó, ten by byl príma. Ten je príma," řekl sarkasticky Pohlreich. Na to, zda by byl Babicu ochoten zaučit, měl jednoznačnou odpověď. "Jó, no tak toho zrovna třeba ne, asi. Protože já se obávám, jestli to není beznadějný..." ukončil rozhovor na téma Babica vyhledávaný šéfkuchař Pohlreich.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: adr

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Německou europoslankyni „vyfakovali“ z konference. Užuž byla na cestě, když ji zpražil slovenský premiér a Hohlmeierová musela zůstat doma

4:46 Německou europoslankyni „vyfakovali“ z konference. Užuž byla na cestě, když ji zpražil slovenský premiér a Hohlmeierová musela zůstat doma

EXKLUZIVNĚ Monika Hohlmeierová je německá politička CSU. Od 6. října 1998 do 15. dubna 2005 byla bav…