České lvy „ozdobil“ podnapilý ekonom Sedláček. Sál opustil po čtyřech

05.03.2012 16:20

Slavnostního galavečera Český lev 2011 se zúčastnil také známý ekonom a někdejší poradce prvního polistopadového prezidenta Václava Havla Tomáš Sedláček, nezapůsobil však nijak pozitivně. Brzy po zahájení akce odešel do sousedního baru, kde se řádně opil. Kdo by si myslel, že pak raději odešel domů, spletl by se. Podnapilý Sedláček se chtěl vrátit do sálu a ztropil dokonce takový hluk, že ho z galavečera odváděla ochranka.

České lvy „ozdobil“ podnapilý ekonom Sedláček. Sál opustil po čtyřech
Foto: Archiv Suma sumárum
Popisek: Tomáš Sedláček

Ocenění český lev za rok 2011 jsou rozdána a pozvaní hosté se již věnují svým tradičním povinnostem. Za zmínku ovšem stojí, že se mezi hosty našel jeden muž, který by si zasloužil spíše anti ceny Českého lva za nevhodné chování. Je jím ekonom a někdejší poradce Václava Havla Tomáš Sedláček, který se na této společenské akci opil tzv. pod obraz. Informuje o tom server idnes.cz.

„Po pár minutách už bylo jasné, že je sebekontrola pryč. Když Sedláčka přišel vyzvednout neznámý dámský doprovod, už byl značně pod vlivem. Domů ale nešel. Naopak se vrátil na přímý přenos. Hlukem a neovladatelnou chůzí pak vyprovokoval ochranku, která mu zabránila v návratu do hlediště. Později Velký sál opustil úplně, dokonce i po čtyřech,“ píše server.

Zasloužená ocenění

Celá scéna byla o to smutnější, že Sedláček dříve působil jako poradce zesnulého prezidenta Václava Havla, jehož film Odcházení si odnesl dvě ocenění. Přebírala je paní Havlová, ale díky za ně vyjádřila např. také šéfka České Miss Michaela Maláčová, která vystupovala v pozici koproducenta filmu.

"Jako koproducenty filmu Odcházení nás to potěšilo, protože si myslím, že zaslouženě získalo dva Lvy, máme z toho upřímnou radost. Václav byl s námi, za ten scénář si to zasloužil," uvedla za Odcházení šéfka České Miss Michaela Maláčová, jíž na Lvy vůbec poprvé doprovodil manžel Zdeněk Bakala.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

SSHR: Dopravní podnik města Prahy cvičil dekontaminaci stanice metra Zličín

13:09 SSHR: Dopravní podnik města Prahy cvičil dekontaminaci stanice metra Zličín

V noci dne 11.10.2019 proběhlo cvičení, jak by v případě teroristického útoku, probíhala dekontamina…