Snížíte daně? Jaké?
A můžete zapřísahat, že žádné další nezvednete?
A můžete zapřísahat, že žádné další nezvednete?
Přístup vlády Petra Fialy, a zejména pak ministra průmyslu a obchodu Jozefa Síkely, k řešení energetické krize je výbušnou směsí tragédie a frašky.
Komentář na facebookovém profilu k vyloučeným lokalitám.
Komentář na facebookovém profilu ke kauze Dozimetr a znovuobjevené důvěře voličů v hnutí STAN.
Sociální demokracie je stranou, ve které zaznívají rozličné názory a kde působí různé názorové proudy. Mladí sociální demokraté sehráli v minulosti hodně pozitivních rolí. Ať již při volbě předsedů strany či v době lánského puče. Podle mého názoru však upřednostňovali vnitrostranickou činnost a prosazování mladých sociálních demokratů do vede
Komentář na facebookovém profilu k renovaci zastávky MHD.
O uhlíkovém zemědělství, společném přístupu členských států k připravované unijní legislativě pro udržitelné používání pesticidů a o podpoře rozvoje výzkumu a vývoje v Pezinku na Slovensku jednali ministři zemědělství zemí V4+4.
Komentář na facebookovém profilu k uplynulému týdnu.
Komentář na facebookovém profilu k politice v České republice.
Evropský summit v Praze pro vládu Petra Fialy (ODS) žádným úspěchem nebyl. Německo jde v oblasti energií svojí vlastní cestou a rozpory Řecka a Turecka dodaly celé akci trpkou pachuť.
Komentář na facebookovém profilu k článku Apoleny Rychlíkové na serveru Českého rozhlasu.
Komentář na facebookovém profilu ke Stavebnímu zákonu.
Komentář na facebookovém profilu k přejímání legislativy z EU.
Komentář na facebookovém profilu k velkým nesnázím jedné rodiny.
Komentář na facebookovém profilu k médiím.
Komentář na facebookovém profilu k roku práce v Poslanecké sněmovně.
Podle průzkumů si kolem 80 procent Čechů přeje dožít doma, přesto zhruba 70 procent z nich zemře v nemocničním prostředí.
Komentář na facebookovém profilu k prvnímu roku v roli poslankyně.
Komentář na facebookovém profilu k TOP 09, která jde po osmi letech na Praze 6 do opozice.
Komentář na facebookovém profilu k dotazu Jaroslava Kmenty z magazínu Reportér.