„Fiala lže. Pohřbí i ODS, aby si udržel pozici!“ Úder od bývalé spolustranice

06.11.2023 22:51 | Monitoring

Premiéru Petru Fialovi nemůžeme věřit, je to lhář. S upozorněním ohledně cen energií přichází někdejší poslankyně ODS v živém streamu na youtubovém kanále Aby bylo jasno. „Nemůžeme mu věřit, protože je to lhář, ale můžeme mu věřit jedno – on udělá vše pro to, i pohřbí ODS, aby udržel sám sebe a svou pozici,“ uvedla Dostálová.

„Fiala lže. Pohřbí i ODS, aby si udržel pozici!“ Úder od bývalé spolustranice
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Petr Fiala při čtvrtečních interpelacích

Pozornosti Dostálové neušlo veřejné vystupování premiéra Petra Fialy k cenám energií. „Minulý týden jsem viděla tento obrázek a říkala jsem si: ‚Koukni se mu do očí, ten člověk je vyděšený, vypadá jak zvíře zahnané někam do kouta.‘ Říkala jsem, že se už blíží návštěva Roberta Fica, a až následně potom jsem zjistila, že to byl obrázek z té tiskové konference, která proběhla v úterý,“ komentovala snímek předsedy vlády z mimořádného brífinku k vývoji cen energií.

Fiala občany, které znervóznil návrh Energetického regulačního úřadu na zvýšení regulované složky elektřiny o 71 procent, ujišťoval, že ceny neporostou o desítky procent v žádném případě. Kdo tvrdí opak, podle něj „lže“. Uvedl, že lidé by za energie platili výrazně méně, pokud by předchozí vlády neselhaly a Andrej Babiš neblokoval dostavbu jádra a obnovitelných zdrojů.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Natálie Brožovská

Tomio Okamura byl položen dotaz

Co je podle vás příčinou vašeho neúspěchu?

Podle mě to souvisí i s tím, že se jste chytli papalášské manýry. Už jsem to třeba psala panu Fialovi, když tvrdil, jak je neetické někomu odebrat náhrady, když nepracuje a co myslíte, odpověděl mi alespoň? Ne. Vám už také většina z nás nestojí ani za odpověď. Dřív jste byli mnohem otevřenější. Naví...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Lhář, ne lhář, prostě naše malá zemička, lidově řečeno jde do kopru., Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseMarymary , 07.11.2023 8:21:39
Otázkou je, zda se to podaří napravit? Rozhodně to nebude na jedno volební období. Dostali nás sankce, západ nám vlastně zakázal volné obchodování, musíme obchodovat jen směr západ. EU nařizuje, přitom nás chce obrat o suverenitu, a oni souhlasí.

|  10 |  0

Další články z rubriky

Komik Fiala v sovětském vtipu. Pánové, už stačilo, vzkazuje Vyskočil

7:04 Komik Fiala v sovětském vtipu. Pánové, už stačilo, vzkazuje Vyskočil

NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Kroky téhle destrukční, arogantní, nesvéprávné a cizími mocnostmi …