„Fiala lže. Pohřbí i ODS, aby si udržel pozici!“ Úder od bývalé spolustranice

06.11.2023 22:51 | Monitoring

Premiéru Petru Fialovi nemůžeme věřit, je to lhář. S upozorněním ohledně cen energií přichází někdejší poslankyně ODS v živém streamu na youtubovém kanále Aby bylo jasno. „Nemůžeme mu věřit, protože je to lhář, ale můžeme mu věřit jedno – on udělá vše pro to, i pohřbí ODS, aby udržel sám sebe a svou pozici,“ uvedla Dostálová.

„Fiala lže. Pohřbí i ODS, aby si udržel pozici!“ Úder od bývalé spolustranice
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Petr Fiala při čtvrtečních interpelacích

Pozornosti Dostálové neušlo veřejné vystupování premiéra Petra Fialy k cenám energií. „Minulý týden jsem viděla tento obrázek a říkala jsem si: ‚Koukni se mu do očí, ten člověk je vyděšený, vypadá jak zvíře zahnané někam do kouta.‘ Říkala jsem, že se už blíží návštěva Roberta Fica, a až následně potom jsem zjistila, že to byl obrázek z té tiskové konference, která proběhla v úterý,“ komentovala snímek předsedy vlády z mimořádného brífinku k vývoji cen energií.

Fiala občany, které znervóznil návrh Energetického regulačního úřadu na zvýšení regulované složky elektřiny o 71 procent, ujišťoval, že ceny neporostou o desítky procent v žádném případě. Kdo tvrdí opak, podle něj „lže“. Uvedl, že lidé by za energie platili výrazně méně, pokud by předchozí vlády neselhaly a Andrej Babiš neblokoval dostavbu jádra a obnovitelných zdrojů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michael Canov byl položen dotaz

Soudy

Jak je možné, že když se na soud obrátí prezident je rozhodnuto za 2dny! a v případě obyčejných smrtelníků jako my by soudy za dva dny nerozhodly absolutně o ničem, zřejmě by ani soudci neotevřeli spis a naopak se vlečou i roky? To mi nepřijde vůbec spravedlivé. Jak se říká, když nejde o život o nic...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Lhář, ne lhář, prostě naše malá zemička, lidově řečeno jde do kopru., Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseMarymary , 07.11.2023 8:21:39
Otázkou je, zda se to podaří napravit? Rozhodně to nebude na jedno volební období. Dostali nás sankce, západ nám vlastně zakázal volné obchodování, musíme obchodovat jen směr západ. EU nařizuje, přitom nás chce obrat o suverenitu, a oni souhlasí.

|  10 |  0

Další články z rubriky

Tajemný Zeman: Přečtěte si pravdu o „jednom řediteli tajné služby“

11:25 Tajemný Zeman: Přečtěte si pravdu o „jednom řediteli tajné služby“

Bývalý prezident Miloš Zeman s nakladatelstvím Olympia připravil reedici knihy Jak jsem se (ne)mýlil…