„Vrať se do mrazáku, idi*te!“ Flegr k nákaze olympijského letadla. A schytal reakci

04.08.2021 17:55

Parazitolog Flegr si pochvaloval reklamu na vakcíny v podání českého olympijského týmu. A přišla tvrdá odveta. Ten, kdo ho podpořil, byl označen za komsomolce. Vědec sám by si prý měl zalézt do mrazáku. „Idiote!“ Ostatní jsou zase hrozně překvapení, že i očkovaní se mohou nakazit.

„Vrať se do mrazáku, idi*te!“ Flegr k nákaze olympijského letadla. A schytal reakci
Foto: archiv J.Flegr
Popisek: profesor Jaroslav Flegr

Anketa

Je dobře, že se na kulturu a sport dostane jen omezené množství neočkovaných a dále již jen očkovaní?

hlasovalo: 8300 lidí
Mediální hvězdička covidové epidemie, parazitolog Jaroslav Flegr, se na Twitteru vrátil k českému olympijskému speciálu, kde se nemocí měli údajně nakazit někteří čeští sportovci od neočkovaného lékaře. Celou záležitost si Flegr pochvaluje jako dobrou propagaci očkování. „Pět z šesti nakažených olympioniků prý bylo neočkovaných. Už dříve olympo-bafuňáři prozradili, že ve výpravě je 20 % neočkovaných. Takže mi vychází, že se z 42 pasažérů od Voráčka nakazili skoro všichni zde přítomní neočkovaní a jen jeden očkovaný. Jako reklama na vakcinaci dobré!“ napsal spokojeně.

Jistý Pavel Lyko zřejmě cítil nutkavou potřebu se k situaci olympijských sportovců erudovaně vyjádřit. Ten neočkovaného lékaře, který letěl s výpravou, neváhal nazvat debilem. „Neočkovaných nakaženych mi líto není, pokud se očkovat mohli a neudělali to. Ale ten jeden kluk, očkovaný, co to od toho debila chytil, to je fakt tragédie, osobní, sportovní...,“ napsal.

Lyko si ale za svůj příspěvek oblíbenost příliš nezískal. V odpovědi na jeho duchaplný výplod se mu dostalo dokonce označení komsomolec. „Jsi správný komsomolec dnešní doby, pryč s kulaky, v tomto případě, pryč s neočkovanými. Co to s váma, lidi, je? To už jste se všichni posrali?“ napsal mu třeba uživatel Aleš.

Další uživatel pod přezdívkou CZ Freelancer naopak na Flegra nesmlouvavě vypálil následující: „Vrať se do mrazáku, idiote, a douč se rozdíl mezi plazmatickýma buňkama a B-lymfocyty.“

Další se zase pozastavil nad jinou věcí, zajímavá mu totiž přišla informace, že i naočkovaný člověk se může covidem nakazit. „Počkat! Jak to, že se vůbec nakazil očkovaný? To je jako v pohodě? No tvl!“


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: AZy

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bečva na ČT: Ha, zločinné spolčení, vybafl Gazdík na Brabce. To máte vy v hlavě, neuvěřitelný, nechápal ministr

23:33 Bečva na ČT: Ha, zločinné spolčení, vybafl Gazdík na Brabce. To máte vy v hlavě, neuvěřitelný, nechápal ministr

„Je zjevné, že pan premiér bude brzo potřebovat soudce,“ pronesl poslanec a zpravodaj k závěrům vyše…