Andrej Babiš se posilnil dortem a setřel všechny, kteří se posmívají jeho češtině. Pak referoval, co důrazně vysvětlil Erdoganovi

08.09.2019 20:21 | Zprávy
autor: vef

Premiér Andrej Babiš (ANO) neopomněl ani dnes na své pravidelné shrnutí uplynulého týdne. „Čau, lidi“ se věnovalo mnoha tématům, jen Čapí hnízdo bylo odsunuto do pozadí.

Andrej Babiš se posilnil dortem a setřel všechny, kteří se posmívají jeho češtině. Pak referoval, co důrazně vysvětlil Erdoganovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Andrej Babiš

„Určitě jste tenhle týden četli x zpráv kolem Čapího hnízda. Bohužel k tomu nemůžu nic říct, protože ani já, ani mí právníci nemáme žádné rozhodnutí v ruce a vím jen tolik co vy, takže to teď nebudu komentovat, není totiž co. Ale musím říct, že strašně moc děkuju za všechny zprávy, které mi píšete. Díky. Děkuju,“ oznámil Babiš a věnoval se dalším tématům.

Ještě předtím byl ale osobní, v týdnu totiž oslavil 65. narozeniny. Dostal prý celkem čtyři dorty, do toho prý byla gastronomicky náročná jeho státní cesta do Turecka, takže se o víkendu musel jít „vyznat z hříchů“ své trenérce fitness.

„Napíšu vám, co jsem tenhle týden zažil na trase Praha–Rudná–Ankara–Istanbul–Budapešť–Praha,“ poznamenal a rozhovořil se mimo jiné o pomoci rodinám a dětem v oblasti zvětšování školek a škol. „Chceme přece, aby se lidi nebáli mít dvě a víc dětí. Jinak bude náš národ vymírat. Stejně jako celá Evropa. Je to hrozně důležité téma, tak se snad nebudete zlobit, když trochu přeskočím v čase a rovnou vám napíšu o Demografickém summitu v Budapešti, kam mě pozval Viktor Orbán, a až potom se vrátím k Turecku,“ uvedl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Stávka na ČT

Co říkáte na to, že ČT, která je placená z našich peněz vlastně stávkuje a zasahuje stávkou do vysílání? Já chápu, že chtějí vyjádřit svůj názor a ve svém volném čase, ať tak činí, ale zasahovat do vysílání mi nepřijde vzhledem k poplatkům, které platíme košér. Jak se na to díváte vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Scénář: Pavel v NATO slíbí, Babiš s tím nic nenadělá. A vy zaplatíte

9:00 Scénář: Pavel v NATO slíbí, Babiš s tím nic nenadělá. A vy zaplatíte

Ekonom Pavel Šik varuje před možnou geopolitickou hrou prezidenta: zatímco premiér Andrej Babiš (ANO…