Babiš nebude rád: Zákulisní hráč píše knihu. Řekne vše

13.12.2020 22:14

„Ty už jen jdi maximálně tak do prdelky i s celou tou svojí partou,“ vzkazuje premiérovi Andreji Babišovi (ANO) známý marketingový expert Jakub Horák. „Tenhle mrdník, co tu panuje, teď už brzy odtáhne a v naší zemi bude existovat moderní západoevropská vláda, kde se sice budeme dohadovat o důležitosti feminismu a podobných nesmyslů, ale minimálně se o řízení státu budeme moci bavit s lidmi, ke kterým máme nějakou fundamentální důvěru, co se integrity osobnosti týče, a ne s nějakým kašparem,“ doufá autor volební strategie Pirátů. Na Babiše se chystá vytáhnout informace z jejich společné schůzky v roce 2011. „Bude to velmi výživné čtení, to mi věřte,“ nastínil.

Babiš nebude rád: Zákulisní hráč píše knihu. Řekne vše
Foto: Repro YouTube Real Talk
Popisek: Marketingový expert Jakub Horák
reklama

Anketa

Pojedete na Vánoce k příbuzným?

41%
54%
hlasovalo: 13562 lidí
Horák započal komentářem o zákazu kávy s sebou. „Ty už jen jdi maximálně tak do prdelky i s celou tou svojí partou, kamaráde. Celých sedm let tu něco děláš a pak vykládáš, že s tím nemáš nic společnýho, protože ‚nejsi politik‘. Taková křivost se nevidí – jeho ministr něco obhajuje, je to sice pitomý, ale tak co od těch mamlasů čekat – a on zase neudělá nic jinýho, než že mu vrazí nůž do zad. Špína v byznyse, špína v politice, jediný, co umí, je lhát lidem do očí,“ obul se zostra do premiéra Andreje Babiše poté, co zhlédl Babišovu reakci na zákaz nápojů v kelímcích, který schválila jeho vlastní vláda.

„Tenhle nesmysl jsem se snažil pochopit, ale nepochopil jsem ho, chápou to jedině epidemiologové, proto to zítra na vládě zrušíme,“ uhodil dnes Babiš ve svém hlášení „Čau lidi“ do vlastních ministrů, kteří nařízení vlády hájili. Těmi byl ministr obchodu, průmyslu a dopravy Karel Havlíček, ale především též ministr zdravotnictví Jan Blatný.

Marketingový expert se Babišovou palbou do vlastních řad již natolik vytočil, že oznámil, že nás čeká zveřejnění jeho komunikace s Babišem v roce 2011. „Tahle poslední křivost a totální neschopnost vlády řídit pod rukama se rozpadající stát mě naštvala tak, že jsem se rozhodl, že během svátků napíšu knížku ‚Jak dostat Piráty do vlády‘ a tam pravdivě popíšu nejen celou volební pirátskou kampaň 2017, ale i věci, které tomu předcházely, včetně mé velmi naivní komunikace s Andrejem Babišem v roce 2011, kdy mi jeden jeho spolupracovník namluvil, že to je dobrý člověk, co chce změnit věci k lepšímu, a já mu na 14 dní uvěřil, do té doby, než mi kamarád z Respektu prozradil, že ten chlápek podepsal spolupráci s StB a nic dobrého od něj čekat nelze. A bude to velmi výživné čtení, to mi věřte,“ nastínil autor strategie Pirátů do minulých parlamentních voleb. Poznamenal, že to myslí natolik vážně, že si dává odpočinek i od sociálních sítí.

A na závěr Horák utnul netradičním přáním pohodových svátků: „Přeju všem hezké svátky naplněné buď pohodou, nebo nějakou užitečnou činností, ale především vírou, že tenhle mrdník, co tu panuje teď, už brzy odtáhne a v naší zemi bude existovat moderní západoevropská vláda, kde se sice budeme dohadovat o důležitosti feminismu a podobných nesmyslů, ale minimálně se o řízení státu budeme moci bavit s lidmi, ke kterým máme nějakou fundamentální důvěru, co se integrity osobnosti týče, a ne s nějakým kašparem, který sleduje jen svoje zájmy a každý týden vyleze na obrazovku počítače nebo televize a vykládá, co se mu zrovna momentálně hodí do krámu.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: rak

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Moc CIA v Česku. Topolánek bez zábran o USA

13:17 Moc CIA v Česku. Topolánek bez zábran o USA

Kauzu Vrbětice považuje Mirek Topolánek za vrchol ledovce působení ruských tajných služeb v Česku. A…