Chce se mi zvracet? Zdeněk Pohlreich vystoupil proti internetu. U Veselovského si stěžoval a naříkal

30.07.2018 8:48 | Zprávy

Tvrdá konkurence, internetový teror, zaměstananci, co se nebojí o místo. Se Zdeňkem Pohlreichem, gastronomem a majitelem či spolumajitelem několika restaurací a hospod, hovořil na DVTV Martin Veselovský. A Pohlreich neskrýval, že naděje na úspěch v gastronomii je dnes mnohem menší.

Chce se mi zvracet? Zdeněk Pohlreich vystoupil proti internetu. U Veselovského si stěžoval a naříkal
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kuchařská celebrita Zdeněk Pohlreich přišel propagovat svou televizní show

Jako první Veselovský zmínil, že pořad Ano, šéfe, kde Pohlreich citoval slavnou větu: „Chce se mi zvracet“ z Černých baronů, už známý moderátor po 10 letech točit nehodlá. Stýskat se mu prý nebude. Pohlreich uvedl, že je to proto, že „lepší už to nebude“ a než aby byl pořad výrazně horší, tak je lepší ho nedělat vůbec.

Pohlreich v průběhu natáčení pořadu Ano, šéfe shledal, že podnikatelské prostředí se zhoršilo. „Ta gastronomie se začala děsně překotně vyvíjet a spousta lidí už na to prostě nemá, aby mohla podnikat úspěšně.“ Když se ho Veselovský otázal, proč tomu tak je, Pohlreich odvětil, že je to kvůli kvalitě a konkurenci. „Abyste uspěl v gastronomii, tak toho potřebujete mnohem víc, než jste potřeboval před 10 rokama,“ řekl. Hospod prý ohromně přibylo, takže kombinace „velká porce, pořádná obloha, nízká cena“ vás už neuživí.

AKTUÁLNÍ FOTOGALERIE: A. Babiš navštívil bývalé klienty H-Systemu v Horoměřicích

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: kas

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

mandát

Je pravda, že nově zvolení europoslanci se ujmou mandátu až příští týden? Proč až tak pozdě? A co mě zajímá víc je, zda teda do té doby rozhodují ještě poslanci, co třeba ani neobhájili mandát? Jestli to tak funguje, tak podle mě u některých může dojít třeba i ke korupci nebo k urychleným hlasováním...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Obviňte Bidena z podněcování k atentátu.“ V USA to po střelbě na Trumpa vře

21:21 „Obviňte Bidena z podněcování k atentátu.“ V USA to po střelbě na Trumpa vře

Zahraniční média se shodují v tom, že střelbou na republikánského prezidenta Donalda Trumpa se prezi…