Daniela Drtinová narazila na Aleše Hušáka. Ta koukala...

26.09.2016 14:45 | Zprávy

Bývalý šéf Sazky Aleš Hušák kandiduje do Senátu ve volebním obvodu Praha 6. Původně se nechtěl politicky angažovat. Co se změnilo, že změnil názor? Nejen o tom diskutoval s Danielou Drtinovou v internetové televizi DVTV.

Daniela Drtinová narazila na Aleše Hušáka. Ta koukala...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Aleš Hušák

První věc, která to změnila, byly kvóty a chování české vlády ohledně kvót. Druhým důvodem byla propaganda, která se otevřela kolem brexitu. Třetím důvodem bylo, že firmy předního českého ministra začaly vyhrávat tendry. Posledním důvodem byl nejmenovaný komentátor, který napsal, že zastánci czexitu jsou velezrádci. Tyto věci, z nichž cítil pohrdání lidmi, jej prý přiměly k tomu, aby zkusil vstoupit do politiky.

O Senátu ale píše, že je institucí k ničemu. Proč ale do něj kandiduje? Protože nyní jinou možnost nemá. Říká, zvolte mě a budu se mít dobře, ale i vy se budete mít dobře. „Nic špatného na tom není, na rozdíl od jiných já to říkám otevřeně,“ podotkl. Dobře se prý budou mít díky tomu, že v Senátu bude prosazovat svůj program, a to až na hranu zákona.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Myslíte, že další volby vyhrajete?

Aspoň mi to vyplývá z toho, co tvrdíte, že se připravujete na nápravu škod po této vládě. Zajímá mě, z čeho usuzujete, že to příště vyhrajete, když teď jste to nedokázali? Vyhodnotili jste si třeba to, proč tomu tak bylo? Na co jste přišli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hoffman: Petr Pavel není Caesar. Zaručený způsob, jak se ztrapnit

12:11 Hoffman: Petr Pavel není Caesar. Zaručený způsob, jak se ztrapnit

POHLED IVANA HOFFMANA Kolářův maňásek vzkázal u příležitosti 17. listopadu voličům, že si mají ústav…