Doktor Macek peprně k akci Kalouskova cisterna

28.05.2013 12:34

Doktor Macek prý již dlouhou dobu pozoruje zvláštní prezentaci jistých skupin podnikatelů a politiků v našich médiích. Ta obvykle nemají ani pro jednu ze jmenovaných skupin dobrého slova, výjimky však pravidelně činí u těch, kteří pocházejí ze zemí na východ od našich hranic a vydávají se za politické uprchlíky.

Doktor Macek peprně k akci Kalouskova cisterna
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek
reklama

„Politikové a podnikatelé na východ od naší vlasti jsou vždy nevinní beránci, kteří nikdy nic neprovedli a jsou obviňováni, obžalováváni a souzeni jen a jedině z politických důvodů,“ všímá si Macek. Netýká se to bohužel jen médií, ale i politiků, takže pak dochází k absurdním situacím, naposledy zhmotněných do zaclánějící cisterny na pražském letišti.

„Co si mám myslet o vládě, jejíž jeden člen vydá žadatele o azyl a druhý nařídí zablokovat letadlo, které jej má na palubě, letištní cisternou,“ ptá se nechápavě Macek. Naráží tím na fakt, že ve zmíněném případě ruského podnikatele Torubarova ministr spravedlnosti Blažek rozhodl o jeho vydání ke stíhání do Ruska a jeho kabinetní kolega Kalousek následně postavil do pozoru personál pražského letiště a snažil se zabránit odletu letadla s již vydaným podnikatelem.

Vrcholným kouskem byla právě letištní cisterna, která coby zátaras po dvě hodiny znemožňovala letadlu ruského Aeroflotu odletět.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jav
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Za 25 minut. Bum! Zavřou vás! Trump učinil nová odhalení

14:05 Za 25 minut. Bum! Zavřou vás! Trump učinil nová odhalení

45. prezident USA v kampani ze všech sil bojuje o udržení se v úřadě na další 4 roky a jeho sok z d…