Hollywoodský herec proti proudu: Biden? To ne! Radši den ve frontě na Trumpa než roky ve frontě na chleba!

11.11.2020 21:33

Ne všechny americké celebrity oslavují náskok bývalého viceprezidenta a kandidáta demokratů Joea Bidena v tamních prezidentských volbách. Objevují se i tací, kteří ve volbách podpořili současnou hlavu státu Donalda Trumpa. „Média tvrdí, že vyhrál Biden. To znamená, že přijdou masivní nepokoje, jakmile znovu zvolí Trumpa,“ zní od hollywoodského herce Kevina Sorba s tím, že hlasování ještě neskončilo. Ukázal též, jak se rychle chování některých demokratů otočilo.

Hollywoodský herec proti proudu: Biden? To ne! Radši den ve frontě na Trumpa než roky ve frontě na chleba!
Foto: Repro Twitter
Popisek: 45. americký prezident Donald Trump
reklama

Anketa

Bude Joe Biden dobrý prezident USA?

10%
90%
hlasovalo: 10513 lidí
Přesto mnoho amerických herců a zpěváků veřejně vyjádřilo podporu Joeu Bidenovi, jsou i tací, kteří svůj hlas vhodili Donaldu Trumpovi.

Před prezidentskými volbami aktuálnímu prezidentovi vyjádřil podporu například držitel Oscara Jon Voight a ve své řeči varoval před posílením radikální levice. Dále se k podpoře Trumpa vyjádřil i herec James Woods či herečka Stacey Dashová. Dříve též Trumpa podpořil například držitel čtveřice Oscarů Clint Eastwood.
 
Jedním z dalších je i herec, producent a režisér Kevin Sorbo, známý ze své role Herkula či ze seriálu Xena.

„Raději bych čekal ve frontě na den, kdy budu hlasovat pro Trumpa než čekat ve frontě roky, abych získal chléb,“ vyjádřil se jasně již před volbami.

I po sečtení většiny výsledků setrvává na Trumpově straně a upozorňuje, že zatím není zcela stoprocentně jisté, kdo volby zvítězí, jelikož ty ještě neskončily.

Vyjádřil se také k nepokojům, které Spojené státy svírají posledních několik měsíců. „Liberálové, podívejte: 70 milionů naštvaných republikánů a ani jedna rabovačka. Něco k zamyšlení,“ ukázal.

Upozornil, že by se ale situace mohla rychle obrátit, a to v případě, že by byl nakonec znovu zvolen Trump. „Média tvrdí, že vyhrál Biden. To znamená, že přijdou masivní nepokoje, jakmile znovu zvolí Trumpa,“ předpovídá.

A vzpomenul, jak se situace náhle obrací: „Levice před volbami: nepokoje, zapalují soukromý majetek a ničí podniky. Levice po volbách: „Lidi! Musíme se sjednotit! Nemůžeme být rozdělení!“

Podle amerických médií má nyní Trump 217 volitelů a vedoucí kandidát demokratů Joe Biden jich pak drží 279. Pokud se mu podaří udržet počet nad 270 do hlasování volitelů 14. prosince, pak by se stal příštím prezidentem Spojených států. Kromě toho, že výsledky ve všech státech ještě nejsou zcela sečteny, mohou do voleb ještě promluvit žaloby požadující přepočet hlasů, které podal Trumpův tým, zatím tak učinil v Pensylvánii, Nevadě, Arizoně a Georgii.

 

 

 

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: rak
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Volný vystoupil. Všichni v šoku: Organizovaný zločin! Chystá se provokativní umrtí pacientů... Tady se vyrábí další Breivik, jestli někomu rupne v kouli. Varuji vás

17:15 Volný vystoupil. Všichni v šoku: Organizovaný zločin! Chystá se provokativní umrtí pacientů... Tady se vyrábí další Breivik, jestli někomu rupne v kouli. Varuji vás

Poslanec Lubomír Volný dnes opět na plénu Poslanecké sněmovny hovořil bez roušky. Mluvil mimo jiné o…