JXD po řádění uprchlíka se sekyrou hodně drsně spustil: Vy sluníčkáři, progresivní polomozci z kavárenské neomarxistické levice...

20.07.2016 17:21

K teroristickému útoku sedmnáctiletého afghánského mladíka v Bavorsku se vrací komentátor Jiří X. Doležal. „Sluníčkáři jsou spoluviníky,“ tvrdí.

JXD po řádění uprchlíka se sekyrou hodně drsně spustil: Vy sluníčkáři, progresivní polomozci z kavárenské neomarxistické levice...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří X. Doležal

„Sedmnáctiletý afgánský uprchlík spáchal v Bavorsku – ani ne týden po vraždách v Nice – další islamistický teroristický útok, tentokrát sekerou. My všichni xenofobové a skorofašisté jsme to čekali už dávno. Přiznají sluníčkáři vinu za oběti?“ ptá se úvodem komentáře Jiří X. Doležal. 

Podle Doležala je útok v Bavorsku zásadně odlišný. Už nevraždili totiž evropští muslimové jako v Paříži a Bruselu, ale pokusil se vraždit uprchlík, imigrant. 

„Všichni, kdo mají elementární ponětí o sociologii a psychologii terorismu, věděli, že lavina uprchlíků z islámských zemí, která od loňska zaplavuje Evropu, obsahuje teroristické buňky. Odhady se lišily – od stovek až po mnoho tisíc, což je pořád ve více než milionu přišedších v loňském roce plivnutí do oceánu. Hrstka, která se nedá zpravodajsky nijak ošetřit, protože o většině imigrantů nevíme vůbec nic, ani jak se jmenují,“ pozastavuje se Doležal. Jak uvádí, doklady mají vystavené podle toho, co v Německu řekli úředníkovi. Dodává také, že všichni jsme toto čekali, ale společenská atmosféra a politická korektnost podobné myšlenky z veřejného prostoru vytlačily. „A vystavily jejich nositele odsudkům a šikaně intelektuální proimigrační levice. Nyní se v úplnosti ukázalo, že ti xenofobové a fašisti měli úplnou pravdu. Že s imigrační vlnou přišli teroristé a budou nás zde vraždit,“ říká Doležal.

  • Původní text ZDE

V závěru poprosil všechny sluníčkáře, aby se alespoň přihlásili k podílu své viny. „Přímé zavinění a zodpovědnost nesou Merkelová, Juncker a všechna tahle eurosocialistická věrchuška. Ale metafyzickou vinu – ‚neudělal jsem dost pro to, abych tomu zločinu zabránil, spolu s dalšími jsem metl pachateli cestičku do Evropy k jeho obětem‘ – tu nesou všichni proimigrační aktivisté, sluníčkáři. Nejen ti oficiální, ze zemí, kde nějací uprchlíci jsou, ale i ti čeští, nafoukaní intelektuálové, cool a progresivní polomozci z kavárenské nemarxistické levice, kteří považují ‚xenofobní‘ veřejnost za pokleslou lůzu. Pokus o vraždění v bavorském vlaku ukázal, že ta ‚xenofobní lůza‘ má plnou pravdu,“ uzavřel komentátor.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Veřejnoprávní redaktor rozpálil fanoušky Ester Ledecké do běla. A pokračuje v kritice i po jejím olympijském zlatu

18:11 Veřejnoprávní redaktor rozpálil fanoušky Ester Ledecké do běla. A pokračuje v kritice i po jejím olympijském zlatu

Redaktora z ČRo Miroslava Bureše stále rozčiluje to, že česká reprezentantka ve snowboardu a v alpsk…