Je Nora Fridrichová stará? Hvězda ČT nadskočila. To jsou věty!

06.08.2020 7:12

Nejen Marek Wollner reagoval na slova kancléře Mynáře o pořadech a personálu ČT. Už se přidala i jeho kolegyně Nora Fridrichová. Za to, že o ní řekl, že je "starší paní" ho nazvala "hipsterem z Hradu" a připojila foto. Se svou troškou do mlýna se pak přidali Kalousek, Peszyński a Ivan Gabal a na kancléře pršely výrazy jako "děs", "ostuda" či "postbolševické hovado".

Je Nora Fridrichová stará? Hvězda ČT nadskočila. To jsou věty!
Foto: Facebookový profil Nory Fridrichové
Popisek: Reportérka Nora Fridrichová se šéfredaktorem reportážní publicistiky ČT Markem Wollnerem
reklama

Anketa

Podporujete zestátnění exekutorů dle návrhu SPD Tomia Okamury?

98%
2%
hlasovalo: 11194 lidí
V rozhovoru s ParlamentnímiListy.cz, který se týkal České televize, se hradní kancléř Vratislav Mynář otíral o pořady 168 hodin a Reportéři ČT. Dramaturga Reportérů Marka Wollnera nazval "zapařencem" a "malým pánem napoleonským komplexem". A Nora Fridrichová je dle něho "ta starší paní, co moderuje pořad 168 hodin." Toto označení použil Mynář v rozhovoru vícekrát a dále tvrdil, že za ním Fridrichová "poslala pionýry" ze svého ideologického oddělení.

Podle něj by se z ČT měli poroučet i Jakub Železný a Světlana Witowská, protože Železného otec kandiduje na Znojemsku do Senátu a Witowská má přiznaný vztah s politikem. Zde Mynář použil příklad své manželky, která z ČT musela odejít kvůli vztahu s ním. Dále kritizoval Otázky Václava Moravce za výběr hostů, ČT nazval hlásnou troubou TOP 09 a nenechal nit suchou ani na jejím hospodaření.

Marek Wollner se už ozval na Facebooku, že by chtěl "mít postavu a inteligenci jako Vratislav Mynář", což doprovodil fotografií, na které se nad Mynářem tyčí Miloš Zeman a ze slova "zapařenec" si dělal legraci i radní ČT Šarapatka.

Nora Fridrichová reagovala na zmínky o svém věku včera na Twitteru. "Kancléř Vráťa vrací úder. Tento obrozený hipster z Hradu nemá radost z našich reportáží a útočí dle estetiky současného hradního protokolu - jsem stará!" okomentovala narážky na svůj věk (42 let -pozn.red.).

"Jdu se střelit do hlavy, ale vy! Buďte jako Vráťa, Vráťa Forever Young!" přehrávala a doprovodila příspěvek fotografií Vratislava Mynáře v Lánech "v civilu". Doplňme, že Zemanovu kancléři je 53 let.

Anketa

Je pro vás podstatné, koho ve volbách podporují umělci a jiné známé osobnosti?

1%
97%
hlasovalo: 19369 lidí

Nebyla sama, kdo měl k Mynářovi poznámky. Přidal se i šéf poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek. "Znal jsem osobně všechny kancléře prezidenta republiky od r. 1990. Osobnosti, ke kterým jsem vzhlížel: K. Schwarzenberg, I. Medek, L. Dobrovský. Korektní úředníci s noblesou: I. Mathé, J. Weigl. A teď je tam tohle individuum... Symbol úpadku nejvyššího úřadu v zemi. Děs a ostuda," chválil opoziční politik svého stranického kolegu a odsuzoval současného kancléře.

Dále se přidal proevropský aktivista Peszyński. "Chtěl jsem říct: Serte na něj, ale to by nebylo správně. Starejte se o něj, o to, co dělá. Děláte to dobře. Jsme vám vděční. A tak říkám: Serte na jeho urážky.  Tohle arogantní zlodějské postbolševické hovado špatně skončí. On si myslí, že může být na topíku pořád, ale spadne," mínil.

A do třetice se přidal bývalý poslanec KDU-ČSL, zakladatel Občanského fóra Ivan Gabal, který měl pár otázek: "Jak tento člověk může v KPR (Kancelář prezidenta republiky - pozn.red.) bezpečnostně fungovat? Co tomu říkají bezpečnostní složky KPR, a co tomu říká NBU?"

"Nejen nemá prověrku, ale podezření na finanční podvody apod. jsou veřejně propírána. Poškozuje stát, i v očích spojenců, mezinárodně. Je to jeden z důvodů izolace Hradu," tvrdil Ivan Gabal.

Fotogalerie: - Stojím za ČT

Demonstrace na podporu České televize jako veřejno...
Demonstrace na podporu České televize jako veřejno...
Demonstrace na podporu České televize jako veřejno...
Demonstrace na podporu České televize jako veřejno...
Demonstrace na podporu České televize jako veřejno...
Demonstrace na podporu České televize jako veřejno...

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: kas
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kýbl nenávisti k Zemanovi a žádné argumenty! Hlásači neotřesitelné pravdy. Nevěřím. Ivan Vyskočil zametl s publicistou. A pak se vysmál Hrušínskému

8:24 Kýbl nenávisti k Zemanovi a žádné argumenty! Hlásači neotřesitelné pravdy. Nevěřím. Ivan Vyskočil zametl s publicistou. A pak se vysmál Hrušínskému

NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Kdo seje vítr, sklízí bouři,“ říká k situaci v USA herec Ivan Vysk…