Migrační krizi schválně rozpoutaly elity, aby změnily složení populace Evropy, zaznělo od Klause

12.11.2018 10:12

Jiří Weigl a jeho kolegové v Institutu Václava Klause již v minulosti přišli s názorem, že migrační krize, eskalující od roku 2015, není důsledkem přirozené touhy Afričanů a Asiatů dostat se do Evropy, ale ani islamisty organizovaná invaze. Ve skutečnosti se prý jedná o plán liberálně levicových západních elit na proměnu evropské společnosti. A pro tento dlouhodobý názor se nyní podle Weigla objevují pádné důkazy.

Migrační krizi schválně rozpoutaly elity, aby změnily složení populace Evropy, zaznělo od Klause
Foto: Vít Hassan
Popisek: Exprezident Václav Klaus na Vítkově při příležitosti výročí vzniku Československa

Podle Weiglova textu je nejzásadnějším důkazem pakt OSN o migraci. „Ukazuje, že masová migrace je pro dnešní západní mainsteam pozitivním a chtěným fenoménem a že má být prostřednictvím mezinárodního práva všestranně podporována, usnadňována a legalizována,“ píše k němu Weigl, vystudovaný arabista.

Anketa

Dostane se při příštích sněmovních volbách ČSSD do Poslanecké sněmovny?

11%
89%
hlasovalo: 5954 lidí

To, co pakt kodifikuje, je tím, co evropské elity, včetně například kancléřky Merkelové, ohledně migrace reálně dělají. „Cílem není ji zastavit, ale usnadnit a legalizovat, k čemuž slouží dokonce její prohlášení za „lidské právo“,“ upozorňuje Weigl.

Další důkaz toho, jaká hra se s veřejností hraje, poskytla Weiglovi Česká televize. Ta v poslední době přináší seriál o českých policistech v Makedonii a jejich nelehké práci. Vůbec přitom nezmíní, že policisté nebrání hranici EU (nebo Schengenského prostoru) před osobami pronikajícími zvenku, ale naopak hranici nečlenské Makedonie před osobami, jdoucími z členského Řecka. Což je naprostá absurdita.

CELÝ KOMENTÁŘ JIŘÍHO WEIGLA ZDE

„Co si ještě chceme o poměrech v dnešní EU vykládat. Řecko, členská země eurozóny a součást Schengenu, země s třetí největší armádou v EU a dnes faktický protektorát Bruselu nechrání vnější schengenskou hranici a nikomu to nevadí,“ dodává k tomu Jiří Weigl.

Migrační krize podle něj není jen fatálním nebezpečím pro evropskou budoucnost, ale současně důkazem, jak zdegenerovaly původně bohulibé myšlenky o evropské spolupráci. Neměli bycho se proto těmito krásnými řečmi nechat více balamutit. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: jav

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zesměšnění Fialy. Už začalo. Boj se Zemanem může skončit nečekaně

7:35 Zesměšnění Fialy. Už začalo. Boj se Zemanem může skončit nečekaně

Nejmenuješ? Kompetenční žalobu na tebe. Tak by se ve zkratce dal popsat postoj pětikoalice vůči prez…