Nečas se kvůli summitu EU sejde se zástupci energetiky

20.05.2013 6:28 | Zprávy

Předseda vlády Petr Nečas se dnes setká s představiteli tuzemského energetického odvětví. Se zástupci významných státních i soukromých firem a svazových organizací chce konzultovat otázky, které budou tématem středečního zasedání Evropské rady v Bruselu.

Nečas se kvůli summitu EU sejde se zástupci energetiky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Petr Nečas

Premiér na setkání pozval zástupce energetických společností ČEZ, Čepro, E.ON, RWE a Net4Gas. Na schůzku by měli dorazit také představitelé Českého svazu zaměstnavatelů v energetice a Českého plynárenského svazu. Jednání se zúčastní i ministr průmyslu a obchodu Martin Kuba a ministr životního prostředí Tomáš Chalupa. Přítomna bude i předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: dkr, čtk

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Je pravda, že chcete zrušit senát?

Jak toho chcete docílit, když by proto museli hlasovat sami senátoři, a to se podle mě nikdy nestane? Neslibujete náhodou něco absolutně nereálného a nesplnitelného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vadim Petrov: Fiala leží Čechům v žaludku víc než komunisté

17:37 Vadim Petrov: Fiala leží Čechům v žaludku víc než komunisté

„Lidi většinou psali, že STAČILO! nejsou ti dřívější komunisti, zato Fialova ODS je to nejhorší, co …