Nechutný skandál: „Tak nám umřel předseda,“ vykřikoval do mikrofonu ožralý politik ODS

28.09.2019 5:15 | Zprávy

ParlamentníListy.cz získaly hned několik svědectví o podivném vystoupení v podání zastupitele městské části a místostarosty Prahy 10 Filipa Humplíka. Ačkoli jde o několik měsíců starou událost, řada přítomných si na ni dodnes barvitě vzpomíná.

Nechutný skandál: „Tak nám umřel předseda,“ vykřikoval do mikrofonu ožralý politik ODS
Foto: Hans Štembera
Popisek: Politické plakáty v ulicích Prahy

Praha 10, tedy Vršovice a části katastrálních území Strašnice, Malešice, Záběhlice, Michle, Vinohrady, Hrdlořezy, Hloubětín a Žižkov, čítá přes 100 tisíc obyvatel a ve srovnání se zbytkem metropole se jedná o velmi výraznou městskou část. Nejen rozlohou, ale také jejími politiky. Právě z Prahy 10 pochází kupříkladu někdejší radní, který si potrpěl na vzhled, Milan Richter z ODS, poslanec Boris Šťastný anebo nepřehlédnutelná tvář ANO Radmila Kleslová, tamní exstarostka. Současná garnitura se však do povědomí dostává spíše než svými vstřícnými kroky nezapomenutelnými skandály.

O těch naše redakce psala opakovaně. Ať už se jednalo o záhadnou kontrolu lyžařského pobytu, jemuž dominovala současná starostka a senátorka Renata Chmelová, nepořádkem v ulicích, dobře placenými funkcemi pro neúspěšné kandidáty anebo o údajný bar, který si prý vrchnost Prahy 10 buduje přímo na radnici.

Právě díky těmto textům získaly ParlamentníListy.cz mnoho dalších poznatků, které upozorňují na leckdy nepochopitelné myšlenkové pochody desítkových politiků. Jedním z nich je také místostarosta za ODS Filip Humplík. Ten byl svého času mimochodem předsedou celopražské ODS, jehož později nahradil Tomáš Portlík.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

4:44 „Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

Prezident dostal od Ústavního soudu to, co chtěl. Předběžné opatření, které vládu de facto nutí ho d…