Podvod, útočí Okamura na průzkum oblíbenosti politiků. Když se na něj podíváte, najdete novou tvář, kterou znáte

3. 12. 2016 12:07

Předseda strany Svoboda a přímá demokracie (SPD) se zlobí. Centrum pro výzkum veřejného mínění (CVVM) totiž zkoumalo popularitu sněmovních politiků, ale neoznámilo, jak si v očích občanů stojí právě Okamura. Předseda SPD má dojem, že má být touto cestou upozaděn a zapomenut, protože v předchozím průzkumu skončil v žebříčku popularity „nebezpečně vysoko“.

Podvod, útočí Okamura na průzkum oblíbenosti politiků. Když se na něj podíváte, najdete novou tvář, kterou znáte
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura odvolil do Senátu Parlamentu ČR

„Pozor, mám pro vás důležitou zprávu! Tomio Okamura již prý není parlamentním politikem! Nyní jsme díky ‚renomované‘ sociologické agentuře CVVM (Centrum pro výzkum veřejného mínění Akademie věd) moudřejší, jelikož potom, co Okamura vyšel v průzkumu ze září tohoto roku jako čtvrtý nejpopulárnější politik v zemi, rozhodli tito sociologové a páni profesoři, že se na Okamurovu popularitu v říjnu vůbec nebudou ptát, aby Okamura přestal být vidět. Tomio Okamura pro ně prostě v říjnu neexistoval,“ píše Okamura na síti Facebook.

Jako důkaz je přiložena tabulka, kde jeho jméno chybí. Podle SPD to ukazuje na nevalnou úroveň práce akademiků a usvědčuje to agentury z pokusů manipulovat veřejným míněním. Svědčily o tom údajně i nevalné preference, které byly SPD přisouzeny v průzkumech před krajskými volbami a později skutečné solidní volební výsledky SPD. Podle názorů členů strany SPD uspěla v deseti krajích ze třinácti.

„Tyto agentury se daly místo profesionální práce na politiku a snaží se vytvářet a lživě ovlivňovat politické výsledky. Samozřejmě společně s propojenými médii v čele s Českou televizí a Českým rozhlasem. Jejich práce ohrožuje demokracii v České republice a férový průběh demokratických voleb,“ píše SPD dál na Facebooku a žádá občany, aby se k tomu na sociální síti vyjádřili.

Okamurova SPD doslova píše:

Pozor, mám pro vás důležitou zprávu! Tomio Okamura již prý není parlamentním politikem! Nyní jsme díky „renomované“ sociologické agentuře CVVM (Centrum pro výzkum veřejného mínění Akademie věd) moudřejší, jelikož potom, co Okamura vyšel v průzkumu ze září tohoto roku jako čtvrtý nejpopulárnější politik v zemi, rozhodli tito sociologové a páni profesoři, že se na Okamurovu popularitu v říjnu vůbec nebudou ptát, aby Okamura přestal být vidět. Tomio Okamura pro ně prostě v říjnu neexistoval. Podívejte se na tabulku, kterou následně s chutí ocitovala s agenturou propojená celostátní média.

Podívejte se na říjnové politické TOP STAR české politiky podle přehledu Akademie věd, které máte protentokrát "v nabídce" a posuďte sami věrohodnost a vypovídací hodnotu takové „odborné“ práce.

Tyto agentury neustále obelhávají občany a manipulují veřejné mínění. Právě například CVVM dávala našemu hnutí SPD před krajskými volbami preference 2 %, avšak ve skutečnosti jsme uspěli do krajských zastupitelstev v deseti krajích z celkových třinácti.

Tyto agentury se daly místo profesionální práce na politiku a snaží se vytvářet a lživě ovlivňovat politické výsledky. Samozřejmě společně s propojenými médii v čele s Českou televizí a Českým rozhlasem. Jejich práce ohrožuje demokracii v České republice a férový průběh demokratických voleb.

Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.
Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.

Číslo transparentního účtu SPD: 2900839572/2010, budeme rádi za každý příspěvek na naší činnost (uveďte prosím vždy v souladu se zákonem do poznámky vaši adresu trvalého bydliště a datum narození nebo uveďte tyto Vaše údaje na náš mail dary@spd.cz ). Příjmy i výdaje tohoto účtu může každý kdykoliv sledovat zde https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2900839572

A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás více než 10 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na http://spd.cz/?lfshow
Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět příští rok ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!

A už máme i aplikaci pro mobilní telefony (pro systém Android) – tak do toho, veškerý obsah SPD nyní můžete mít pohodlně po ruce: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.spd

Jestli souhlasíte s našimi názory nebo je chce jen sledovat, můžete se zaregistrovat na mém YouTube kanálu, kde si lze kdykoliv snadno přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje aktuální videoblogy https://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQ

Sledujte a registrujte se také na mém účtu na Twitteru https://twitter.com/tomio_cz
A samozřejmě se můžete registrovat i na mém blogu a budu rád, když se také podíváte http://okamura.blog.idnes.cz/
Nebo sledujte také moje webové stránky www.tomio.cz

Vytiskněte si také prosím dostatečné množství našich letáků a rozneste je do schránek ve vašem okolí nebo předejte svým známým, jelikož mnoho občanů naše hnutí ještě nezná, ale moje jméno znají. Leták si jedním kliknutím stáhněte a vytiskněte zde http://spd.cz/…/2015/06/Let%C3%A1k-SPD-1-ks-na-jednom-A4.pdf

Děkuji, že jste navštívili můj profil a přeji, ať se Vám daří.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Dublin IV nám vnutí za každou cenu, to jsem slyšel v Bruselu. Czexit se blíží, přivezl nové informace senátor

9:50 Dublin IV nám vnutí za každou cenu, to jsem slyšel v Bruselu. Czexit se blíží, přivezl nové informace senátor

Místopředseda zahraničního výboru Senátu za ODS Tomáš Jirsa se v dnešním Právu vyjádřil k Czexitu. P…