Pouze ČSSD pomáhá zaměstnancům, seniorům a rodinám s dětmi, říká kandidát Seďa

13.08.2020 10:51 | Zprávy

Z PROFILŮ Antonín Seďa, kandidát ČSSD do Senátu, usedl k počítači a začal odpovídat na dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Odpovídal mimo jiné na otázku, zda mu nemůže uškodit, že kandiduje do horní komory Parlamentu zrovna za ČSSD. Pár slov poznamenal také na adresu demokracie v USA.

Pouze ČSSD pomáhá zaměstnancům, seniorům a rodinám s dětmi, říká kandidát Seďa
Foto: archiv A. Seďa
Popisek: Bývalý poslanec Antonín Seďa (ČSSD)

„Nemyslíte, že i když jste třeba sebe víc pracovitý člověk, fakt, že jste v ČSSD, vám může dost uškodit? Podle mě ČSSD nepřináší nic navíc. Vedení chtělo být ve vládě, tak tam jste a i když Maláčová řídí ministerstvo práce a sociálních věcí, lidé stále žijí dost v chudobě nebo na hranici. A s vlastním bydlením je stále větší a větší problém. Tady jste mohli nahnat body, ale vy je spíš ztrácíte. Není to vaše vina, ale určitě vám to nepomůže, jestli chcete, aby vás lidi volili,“ napsala čtenářka serveru PalamentníListy.cz, paní Hanušová.

Seďa dámě odepsal. Zdůraznil, že ať už je to, jak chce, členem ČSSD je 30 let a této značce zůstane věrný. Nebude ji měnit.

Souhlasím, že značka ČSSD je dnes v očích mnoha voličů poškozená, nicméně já jsem stále přesvědčen, že sociální demokracie je jedinou politickou stranou, která pomáhá zaměstnancům, seniorům, rodinám s dětmi a za její vlády vždy došlo na růst životní úrovně. Souhlasím s vámi, že existují značné problémy, které současní politici neřeší. Není to jen nedostupné bydlení pro mladé a seniory, ale i ohrožení kvality a dostupnosti veřejných služeb, jako je zdravotnictví, sociální péče či veřejná doprava. ČSSD udělala mnoho chyb, ale pokud bychom měli dát na pomyslnou misku vah plusy a minusy, pak ty plusy, které sociální demokraté prosadili, převažují. Proto i v dnešní těžké době chci pomoci ČSSD a zejména vím, co občany, a to nejen Uherského Hradiště, trápí. A hlavně mám jasnou představu, jak tyto problémy řešit. Jsem jediný levicový kandidát v senátním obvodu číslo 81, a proto věřím, že lidé ocení politiku, kterou já osobně dlouhodobě prosazuji. Říkám jasné NE korupci, říkám jasné NE oligarchizaci naší politiky a placené PR politice. Zato říkám jasné ANO zachování dostupnosti veřejných služeb, říkám jasné ANO zlepšení životního prostředí a říkám jasné ANO dostupnému bydlení a zvyšování mezd a penzí. A záleží na lidech, zda si uvědomí, kdo hájí jejich zájmy,“ napsal uchazeč o křeslo senátora.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: mp

Pochybnosti

Paní senátorko,ukázal Vám osobně někdo tzv dopis na rozloučenou vraha Kozáka? Původně dokonce mluvila o dvou dopisech.Ověřoval někdo pravdivost textu těchto dopisů? Skutečně bylo objektivně a dokonale zjištěno,že spáchal i vraždu v Klánovicích? Je dostupná analýza shody zbraně? Vše je velmi bizardní...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Odprásknout,“ napsal o zločinném Ukrajinci. Soud. „Zabít Konečnou.“ Nevadilo. Lidé pobouřeni

15:12 „Odprásknout,“ napsal o zločinném Ukrajinci. Soud. „Zabít Konečnou.“ Nevadilo. Lidé pobouřeni

Loni v srpnu napadl ukrajinský mladík Viktor Veselovskyj o čtyři roky mladší dívku. Nejdříve po ní c…