Proč jste tak sprostý? To budete koukat, co Pavel Novotný odpověděl

03.04.2018 13:04 | Zprávy
autor: mp

Z PROFILŮ Pražský zastupitel za ODS Pavel Novotný odpovídal na dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Ti chtěli vědět, proč se Novotný ve článcích tak často uchyluje k použití sprostých slov. Přesvědčte se sami, co odpověděl.

Proč jste tak sprostý? To budete koukat, co Pavel Novotný odpověděl
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bulvární lovec Pavel Novotný

Jednoho ze čtenářů serveru ParlamentníListy.cz zarazilo, že Pavel Novotný tak často sahá k hrubým slovům, když se vyjadřuje k dnešním problémům české společnosti. Je to o to překvapivější, že otec politika a novináře, bavič Petr Novotný, se hrubému vyjadřování v médiích vyhýbal.

„Třeba se tím chcete od ostatních jen odlišit, což by bylo normální tak do vašich 20 let věku. Nyní již to působí jako chorobná úchylka a v tom případě Vám doporučuji vhodné vyšetření, něco je u vás špatně. Pokud vás tento můj dotaz bude nějak iritovat, tak se omlouvám, myslím to s vámi dobře,“ napsal čtenář.

Novotný odvětil, že tím chce dát najevo, co si myslí o serveru ParlamentníListy.cz a také o jeho čtenářích.

„Odpovím čistou pravdu, sám jsem zvědav, zda budete schopen ji přijmout: Dělal jsem to ZÁMĚRNĚ, abych nasral příjemce textu – čtenáře PL, média, která nemusím, neb šíří dezinformace. V civilním životě se projevuji v zásadě bez vulgarismů a všimněte si, že i v jiných médiích dvacet let zpátky se vyjadřuji diametrálně odlišným způsobem. Mě prostě baví na PL útočit přímo na příjemce textu, čtenáře PL, kterými také pohrdám a považuji je za voly, zatímco sám sebe považuji za inteligentního kluka, kterého prostě baví tepat předsudky a bojovat s nimi,“ napsal Pavel Novotný.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petra Prokšanová byl položen dotaz

Komunisti

Co dobrého je podle vás na době, kdy tu vládli komunisté? Ano SSR nás osvobodil, protože taková byla dohoda a měl na tom vlastní zájem, a to zmocnit se nás. Demokracie a svoboda pak nenastaly, což je to hlavní, ale konaly se politické procesy a vůbec o všem rozhodovala stranická knížka. Vy tvrdíte, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Ústavní soud je podjatý.“ Miloš Zeman k Pavlovi a NATO

17:17 „Ústavní soud je podjatý.“ Miloš Zeman k Pavlovi a NATO

Ústavní soud ve středu předběžným opatřením rozhodl, že vláda musí zajistit účast prezidenta Petra P…