Spodino, co si myslíte, že by vám ten váš Gott řekl? Šafr se postavil proti „nenávisti“ k Tomáši Halíkovi

11. 10. 2019 12:06

Šéfredaktor serveru Forum24.cz Pavel Šafr zúčtoval s fanoušky Karla Gotta, kteří útočí na profesora Tomáše Halíka. Projevujete se jako spodina!

Spodino, co si myslíte, že by vám ten váš Gott řekl? Šafr se postavil proti „nenávisti“ k Tomáši Halíkovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslední rozloučení s Karlem Gottem na pražském Žofíně

Novinář Pavel Šafr se rázně zastal teologa Tomáše Halíka. Poté, co se pan profesor kriticky vyjádřil na adresu Karla Gotta, čelí ze strany fanoušků populárního zpěváka přívalu urážek a výhrůžek. Publicista všem lidem, kteří si nevidí do pusy, poslal jasný vzkaz.

„Karel Gott jim prý léta rozdával radost a lásku, obohacoval je svým uměním. A oni se projevují jako nejhorší spodina společnosti,“ napsal o nevychovaných příznivcích slavného zpěváka. Poté ocitoval pár urážek, které na profesora Halíka směřovaly.

Zatímco pro Gotta prý pláče národ, po Halíkovi údajně neštěkne ani pes, až opustí tento svět.

„Ty klero ZMETKU zmutovaný, vykleštěný, kdy si pro tebe, ty GAUNERE, přijde SATAN či LUCIFER, ty pambíčkáři vypatlaný, s pojebanou chorou mozkovinou, jsi SATANÚV vykurvenec nepodařený AUŠUS, ty prašivino, toxický VŘEDE teto společnosti!! Satanaši, ty se k panu mistru Karlu Gottovi nemůšeš ani postavit, kde on udělal potřebu, ty prašivino, ani sežrat jeho EXKREMENTY k obědu, nešaháš jemu ani po chodidla ty mons. špíno!! Jsi vedle pana Gotta pouze parodie na člověka, jsi NULA, ty SPROSTOTO, ty Jidaši!“ stálo v jednom ze vzkazů.

„Pane doktore (pokud tedy opravdu jste doktor alespoň něčeho), při vší úctě k církvi a mnoha mým přátelům v církvi (oproti vám, církvi sloužícím) jste prachsprostý morální dobytek, který by za dob inkvizice měl být povinně upálen jako opravdu škodící element. Jste prase, které nemá nárok na samostatné jednání v daném oboru. Moje babička, která mne honila ministrovat ke Sv. Antonínovi na Štrosmajrák, by vás asi nacpala do Letenského tunelu. Jste opravdu duševní hovado...“ přisadil si další občan.

Šafr doplnil, že kola nenávisti se roztáčejí rychleji od doby, co do našich životů vpluly sociální sítě. Přesvědčil se o tom sám, když i on obdržel vzkazy, v nichž mu lidé přáli kruté mučení, rakovinu i smrt. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Někdo zaplatil za fotografii Babiše z října 2013. A potom? Obnažené holky, šestky silikony, bradavky jak na dlani

11:35 Někdo zaplatil za fotografii Babiše z října 2013. A potom? Obnažené holky, šestky silikony, bradavky jak na dlani

Andrej Babiš je dalším významným mužem, který je obětí virtuálního útoku na sociální síti, jako se t…